Emine Erdoğan iklim değişikliği konusunda bilinçli olmaya dikkat çekti!

Emine Erdoğan, milletvekili eşleriyle bir araya gelerek iklim değişikliği konusunda gençleri bilinçli olmaya davet etti.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Karadeniz bölgesi milletvekilleri eşleriyle bir araya geldi. Son dönemlerde Türkiye'nin farklı bölgelerinde meydana gelen sel felaketleri hakkında sosyal ve manevi destekleri arttırmak için milletvekili eşleriyle buluşan Emine Erdoğan, sosyal medya hesabından konu hakkında paylaşımda bulundu.

Instagram hesabından milletvekili eşleriyle birlikte çekilmiş karelerini paylaşan Emine Erdoğan, "Karadeniz bölgesi Milletvekillerimizin değerli eşleriyle bir araya gelerek bölgede son dönemde yaşanan sel felaketleri sonrasında vatandaşlarımıza sunulan sosyal ve manevi destekleri artırmak için neler yapılabileceğini görüştük. Bilhassa gençlerimizin, bu afetlere sebep olan iklim değişikliğine uyum konusunda bilinçlenmesi, #SıfırAtık gibi çevre hassasiyetini geliştirecek projelerin yaygınlaşmasını istişare ettik." ifadelerine yer verdi.

Erdoğan'ın paylaşımı kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu.

Hakan Ural, Emine Erdoğan'a yapılan hakaretlere tepki gösterdi!

İLİŞKİLİ HABER

Hakan Ural, Emine Erdoğan'a yapılan hakaretlere tepki gösterdi!

BİR YORUM YAPIN 0