Sürükleyici konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla ilgi odağı haline gelen "Aziz" dizisinin yayınlanan 27. bölüm fragmanı herkesi heyecanlandırdı.

Show TV ekranlarında izleyenlerle buluşan "Aziz" dizisi dikkat çeken konusu ve yıldız oyuncu kadrosuyla dizi severlerin radarına girdi. Birinci bölümüyle dizi severlerden tam not alan Aziz dizisinin 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Son olarak "Ramo" dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkan Murat Yıldırım, "Aziz" dizisinde başrol olarak karşımıza çıkıyor. 20 Mayıs Cuma saat 20.00'de Show TV ekranlarında yirmi altıncı bölümü yayınlanan dizinin 27. bölüm Fragman​ı​ çok konuşuldu.

İLİŞKİLİ HABERAziz dizisi nerede çekiliyor? Aziz dizisi konusu, oyuncuları kimlerdir?

İşte çok merak edilen Aziz dizisinin 27. bölüm Fragmanı;

AZİZ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Başrolünde Murat Yıldırım'ın yer aldığı dizide Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya gibi yıldız oyuncular da yer alıyor.

Dönem dizisi olan Aziz'in yönetmen koltuğunda Recai Karagöz otururken; dizinin senaryosu ise Eda Tezcan'ın kaleminden çıkıyor. Yeni sezonda iddialı bir başlangıç yapmayı planlayan dizinin yapımını O3 Medya'nın, yapımcılığını Saner Ayar'ın üstlendiği Aziz'in proje danışmanlığını ise  Zeynep Günay Tan yapacağı öğrenildi.

AZİZ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Hatay'ın göz bebeği Antakya'nın en önemli halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar, bolluk içerisinde hayatını sürdürmektedir. Fransız delegesi Mösyö Pierre'in oğlu Teğmen Andre'nin canını almasıyla Aziz'in hayatı baştan sona değişir.

Antakya'yı terk etmek zorunda kalan Aziz, iki yılın ardından doğup büyüdüğü topraklara geldiğinde hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını görür. Hem sevdiği kadının başkasıyla nişanlandığını hem de Fransız işgali altındaki Antakya'nın kötü halini gören Aziz'in köylü kızı Efnan ile tanışmasıyla hayatı baştan sona değişecektir. 

İLİŞKİLİ HABER

Erdal Özyağcılar 'Balkan Ninnisi'yle dönüyor! Balkan Ninnisi 1. bölüm fragmanı yayınlandı!

BİR YORUM YAPIN 3

Rasim 5 ay önce

Fisun Demirel namı değer gerillaların annesi, bu diziyi bitirir.. Eski TÜRKİYE yok artık hainini tanıyor, Murat Yıldırım, Ahmet Mümtaz taylan artık kiminle oynadıklarına dikkat ederler

Toplam 17 beğeni

Hüseyin 5 ay önce

Aynen katılıyorum size

Toplam 0 beğeni

Remzi 5 ay önce

Yaw sen nasil bir run dunyasinda yasiyorsun; yeni Turkiye insanlara ayrimcilik ve yoksuluktan baska ne veriyor? Kimlik siyasetinden vazgec telefonunu goster!

Toplam 0 beğeni