ATV'de yayınlanan Esra Erol'da programına katılan Selahattin Yıldız, eşinin "Paşa" isimli papağanını alarak başka birine kaçtığını anlattı. Çaresiz adam canlı yayında eşine seslenerek "Papağanım senden daha değerli" ifadelerini kullandı.

Hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyenlerle buluşan Esra Erol’da programına katılan Selahattin Yıldız'ın anlattıkları herkesi şoke etti. 6 yıllık eşi Hatice Yıldız'ın "Paşa" adını verdiği papağanını ve 7 kuşunu daha alarak Murat Güneri ile kaçtığını söyleyen Selahattin Bey, papağanını geri almak için Esra Erol'dan yardım istedi.

Papağanına olan sevgisini her fırsatta dile getiren Selahattin Yıldız, Esra Erol’un "Eşinin mi dönmesini istersin, papağanının mı" sorusuna "Papağanımı getirsin onu canımdan çok seviyorum" diyerek seyircileri şaşırttı.

Canlı yayına telefonla bağlanan Hatice Yıldız ise "2,5 yıldır Murat ile birlikteyiz. Sosyal medya da tanıştık. Onunla mutluyum. Papağanı da vermiyorum. Selahattin bakamaz. Artık babacık demiyor. Papağan babasını çoktan unuttu." ifadelerini kullandı.

Papağanı Paşa’nın görüntülerini izleyen Selahattin Bey, eşine seslenerek "Hatice papağanım senden daha değerli" dedi.

İLİŞKİLİ HABER

Zorlu yeşil soğan hasadının yükünü kadınlar çekiyor

BİR YORUM YAPIN 0