Kasaba Doktoru'nun 18. bölüm fragmanı yayınlandı! Kasaba Doktoru 18. bölüm...

Başrollerinde Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Sinan Albayrak gibi isimlerin olduğu TRT 1'in sevilen dizisi Kasaba Doktoru'nun 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Kasaba Doktoru'nun 18. bölümünde Ömer Leyla'ya evlenme teklifi ediyor. İşte Kasaba Doktoru'nun 30 Eylül Cuma günü ekranlara gelecek olan 18. bölüm fragmanı...

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kasaba Doktoru her bölümüyle heyecanlandırmaya devam ediyor. Çarpıcı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyiciyi ekranları başına kilitleyen Kasaba Doktoru'nun başrollerinde Sinan Albayrak, Ozan Akbaba, Vildan Atasever gibi sevilen isimler yer alıyor.

Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapan Kasaba Doktoru'nda Yalçın, herkesi çileden çıkarmaya devam ediyor. Kasaba Doktoru 18. bölümüyle 30 Eylül Cuma akşamı saat 20.00'de TRT ekranlarında...

KASABA DOKTORU 18. BÖLÜM FRAGMANI

KASABA DOKTORU'NUN 17. BÖLÜMÜNDE NE OLMUŞTU?

Ömer’in kurulda verdiği karar Yalçın’ı kurtarırken Hakan büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Bu sırada Mine’den acı haber gelir, Zeynep ile Reyhan’ın hayatı tehlikededir. Mine ile Hakan zorlayıcı bir ameliyata girmek zorundadır. Neslihan ve Yalçın, Uluçınar’ın yapısını değiştirmek için hastaneye gelir, Hakan’ın tepkisi ile karşı karşıya kalırlar. Hakan’ın, Mediha’ya bu kadar hızlı organ bulunmasıyla ilgili şüpheci tavrı Ömer’in içine kurt düşürür. Ömer gerçekler konusunda Leyla’ya yalan söyler ve vicdan azabı çeker. Nakil için hazırlıklar tamamdır. Mediha önemli bir karar verir. Bu karar Ömer için zorlayıcıdır fakat kabullenmekten başka çaresi yoktur. Zeynep uyanır fakat kötü talih annesinin peşini bırakmaz. Bu durum başta Mine ve Hakan olmak üzere tüm Uluçınarlıları derinden etkiler. Mine ve Hakan aralarındaki kopan ipleri tamir edebilecek midir? Ömer’in sürprizi Leyla ile ilişkilerini ne yönde etkileyecektir?

Sinan Albayrak ve Ozan Akbaba ikinci sezon

Sinan Albayrak ve Ozan Akbaba ikinci sezon

SİNAN ALBAYRAK'TAN İKİNCİ SEZON POZU

Dizide Yalçın karakterine hayat veren usta oyuncu Sinan Albayrak, Kasaba Doktoru'nun heyecanla beklenen ikinci sezonunun ilk karesini, Hakan doktoru canlandıran Ozan Akbaba ile paylaşmıştı.

Kasaba Doktoru Hakan Doktor

Kasaba Doktoru Hakan Doktor

Kasaba DoktoruİLİŞKİLİ HABERKasaba Doktoru'na sürpriz transfer! Tam 3 isim birden...

Kasaba Doktoru Yalçın

Kasaba Doktoru Yalçın

KASABA DOKTORU'NUN KADROSU

Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün'ün oturduğu Kasaba Doktoru'nun senaryosu İlker Aslan ve Barış Erdoğan kaleminden çıkıyor. Başrollerinin yanı sıra dizi ekibinde Hazal Subaşı, Deniz Can Aktaş, Özgün Karaman, Barış Yıldız, Sinan Demirer gibi başarılı isimler yer alıyor.

Kasaba Doktoru kadrosu

Kasaba Doktoru kadrosu

KASABA DOKTORU'NUN KONUSU

"Dr. Romantic" isimli Kore yapımından uyarlanan dizide, babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vaat eden Ömer (Deniz Can Aktaş) ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane cerrah Hakan'ın (Ozan Akbaba) şehre uzak bir belde hastanesinde yollarının kesişmesi ele alınıyor.

Hakan Hoca, Ömer ve idealist doktor Leyla'yı (Hazal Subaşı) bir araya getiren bu kasaba hastanesinde, insanlara yardım etmek için elinden geleni yapan üç doktorun azimli mücadelesi gözler önüne serilecek.

Sinan Albayrak

Sinan Albayrak

KASABA DOKTORU HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

Doktorların hayat hikayelerini ve mesleki zorluklarını konu alan Kasaba Doktoru, her Cuma saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Sunucu Özlem Yıldız oğlunu paylaştı! Emine Ün'den yorum gecikmedi

İLİŞKİLİ HABER

Sunucu Özlem Yıldız oğlunu paylaştı! Emine Ün'den yorum gecikmedi
Gelsin Hayat Bildiği Gibi 11.bölüm fragmanı yayınlandı! Gelsin Hayat Bildiği Gibi konusu ne?

İLİŞKİLİ HABER

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 11.bölüm fragmanı yayınlandı! Gelsin Hayat Bildiği Gibi konusu ne?

BİR YORUM YAPIN 1

İyi de 5 ay önce

Bu saatten sonra doktorların prestij düzeltimini filmler yapamaz.