Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'a, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ve eşi Ziroat Mirziyoyeva ev sahipliği yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan Özbekistan'a ziyarette bulundu. Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ve eşi Ziroat Mirziyoyeva Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'a gösterdikleri misafirperverlikleri dikkatlerden kaçmadı.

Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan

İLİŞKİLİ HABERMilli Eğitim Bakanlığı'ndan 'Çevre Dostu 1000 Okul' projesi!

EMİNE ERDOĞAN TEŞEKKÜR ETTİ!

Emine Erdoğan sosyal medya hesabından Özbekistan Cumhurbaşkanı ve eşi Mirziyoyeva'ya teşekkür dileklerini şu sözlerle iletti:

Emine Erdoğanın Özbekistan ziyareti

"Resmi ziyaretimiz kapsamında bizleri misafir eden Özbekistan Cumhurbaşkanı Sayın Şevket Mirziyoyev ve kıymetli eşi Sayın Ziroat Mirziyoyeva’ya samimi ev sahiplikleri için teşekkür ediyorum."

Emine Erdoğan Özbekistan Elişi Sanatları Müzesi

Emine Erdoğan ziyaretlerinde Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev eşi Mirziyoyeva ile Özbekistan Elişi Sanatları Müzesi'ni inceledi. Erdoğan, Twitter hesabından ziyaretten kareler paylaştı.

Emine Erdoğan

Erdoğan, "Taşkent'te Ziroat Mirziyoyeva Hanımefendi ile Elişi Sanatları Müzesi'ni ziyaret ettik. Özbekistan’ın kadim ve derin kültürünün birçok güzel örneğini burada görme ve inceleme fırsatı bulduk. İçten karşılamaları için Özbek kardeşlerimize teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

İLİŞKİLİ HABER

Emine Erdoğan 'Türkiye'ye Enerji Veren Kadınlar' ödül törenine katıldı!

İLİŞKİLİ HABER

Emine Erdoğan Bağcılar'lı sporculara ödül verdi

BİR YORUM YAPIN 0