Gelsin Hayat Bildiği Gibi 19. bölüm fragmanı yayınlandı! Sadi hatasını anlayacak mı?

Show TV ekranlarının popüler dizisi olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Önceki bölümde Songül, Sadi ile Derya'nın geçmişini öğrenmiş ona yalan söylediklerini anlamıştı. Peki Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin yeni bölümünde ne olacak? İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin 19. bölüm fragmanı...

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Show TV ekranlarında her hafta Perşembe günü evlere konuk olan 'Gelsin Hayat Bildiği Gibi' dizisi, izleyiciden tam not almaya devam ediyor. Heyecanla beklenen 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 19. bölümüyle 24 Kasım Perşembe günü saat 20.00'de Show TV'de...

Gelsin hayat bildiği gibi dizisinin konusu nedir

Gelsin hayat bildiği gibi dizisinin konusu nedir

'GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ' 19. BÖLÜM FRAGMANI

'GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ' DİZİSİNİN 18. BÖLÜMÜNDE NE OLMUŞTU?

Songül ve Sadi ses kaydında ulaştıkları ipucuyla o tarihteki vergi rekortmenlerinin isimlerini araştırırken, laboranta saldıran motorcuyu bulmak için de iz sürmeye devam ederler. Songül elde ettiği delil sayesinde Sadi ve Yaver’le birlikte hemen harekete geçer ancak Songül içerdeki köstebeğin her an peşinde dolaştığının farkında değildir. 

Ozan’ın kayıp haberi başta Zülfikar olmak üzere herkesi etkiler. Ozan’ın arama çalışmaları devam ederken Abbas öfkesine hakim olamaz. Sonunda çalan bir telefon Zülfikar ve Gülseren’i çok zor bir durumla karşı karşıya bırakır. 

Kıvanç davet edildiği bir kongreye yalnız gitmek istemez ve Derya’yı davet eder. Kongre süreci ikilinin arasındaki duvarların yavaşça kalkmasını sağlarken Derya hayatıyla ilgili çok önemli bir karar alır.

Sevda’nın tamirhanede Araz ve ekibin konuştuklarını duyması Gizem ve Mert ilişkisinde büyük bir etki yaratır. Diğer taraftan Araz ve çetesinin Aylin için bir planı vardır. 

Songül ve Sadi artık birbirlerine karşı olan duygularını daha fazla saklayamazken ikisini de kötü sürprizlerin beklediğinden habersizdirler.

Gani Müjde ve BKM işbirliğiyle şaşırtan proje! Bu kez drama...İLİŞKİLİ HABERGani Müjde ve BKM işbirliğiyle şaşırtan proje! Bu kez drama...

'GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ' DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde kirli geçmişini ardında bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’ne atanan ve burada yolu ıslahevinden gelen beş gençle kesişen Sadi Payaslı’nın öyküsünü anlatacak. Sadi Payaslı, sarsılmaz adalet duygusu ile hayata bir sıfır geride başlamış bu gençlere kol kanat gerecek…

Gelsin hayat bildiği gibi dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var

Gelsin hayat bildiği gibi dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var

'GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ' DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Yönetmenliğini Altan Dönmez'in üstlendiği, proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde'ye ait olan 'Gelsin Hayat Bildiği Gibi' Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk'in yer alıyor. Genç ve dinamik kadroya sahip olan yapımda Özge Özberk, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi isimler var.

BİR YORUM YAPIN 0