Yalı Çapkını dizisi 31. bölüm fragmanı yayınlandı! Bu işin dönüşü olmaz

Yayınlandığı her bölümle izleyiciden tam not alan 'Yalı Çapkını' dizisinin 31. bölüm fragmanı yayınlandı. Halis Korhan'ın boşanma davasını açmasıyla Ferit ile Seyran'ın zor duruma düşmesi ve dedesinden Ferit'e "Bu işin dönüşü olmaz" uyarısı yeni bölüme damga vuracak. İşte Yalı Çapkını dizisinin 31. bölüm fragmanı...

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

İlk bölüm itibariyle izleyiciden tam not alan Yalı Çapkını, çarpıcı hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla her Cuma evlere konuk oluyor.

Yalı Çapkını dizisinin 5 Mayıs Cuma günü Star TV ekranlarında yayınlanacak olan 28. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Yalı Çapkını'nın 31. bölüm fragmanı...

 Mert Ramazan Demir

Mert Ramazan Demir

YALI ÇAPKINI DİZİSİ 31. BÖLÜM FRAGMANI

Afra Saraçoğlu

Afra Saraçoğlu

YALI ÇAPKINI 30. BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Seyran ve Ferit boşanma kağıtlarını imzalar ve Halis Ağa Seyran'ı kovmaktan beter eder. Saffet Ağa, Kazım ve Tarık yalıdan Seyran'ı alırlar. Tarık'ı gören ve onun durumdan istifade geldiğini anlayan Ferit çılgına döner ve Tarık'la kavga eder. Seyran gittikten sonra öfkesini içinde tutamayan Ferit, hem Halis Ağa hem de Orhan'la tartışır. Kafasını dağıtmak için kendini dışarı atan Ferit'in halini gören İfakat, Zerrin'e haber vermekte gecikmez. Zerrin ise Pelin'i Ferit'in peşine düşmesi için ikna eder. Kazım ise Seyran'ın muvafakatname imzaladığını duyunca hıncını yine ondan çıkarır. Saffet'le Suna nikah hazırlıkları yaparken Suna beklemediği bir manzarayla karşılaşır. Ferit'in gece çıkması başına dert olurken, Seyran'ı görmek için yaptığı son hamlede de beklemediği bir cevap alır.

Star TVİLİŞKİLİ HABERStar TV'den iddialı projeler peş peşe geliyor!

'YALI ÇAPKINI' DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin'in oturduğu Yalı Çapkını'nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor. Yapımını OGM Pictures'ın üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda, başrollerin yanı sıra Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak gibi isimler de yer alıyor.

Çetin Tekindor

Çetin Tekindor

'YALI ÇAPKINI' DİZİSİNİN KONUSU NE?

Varlıklı Korhan Ailesi'nin reisi Halis Korhan’ın (Çetin Tekindor) çapkınlıklarıyla ünlü torunu Ferit’i (Mert Ramazan Demir) uslandırmak için evlenmesini şart koşması ile olaylar başlar. Uygun bir gelin adayı bulunması için Korhan ailesi ile Ferit Antep’e gider. Antep’te yollarının Seyran ( Afra Saraçoğlu) ile kesişmesi ile ikisi için de olaylar gelişir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Acun Ilıcalı hastaneden taburcu oldu! İlk açıklamayı yaptı​

Hasan Can Kaya'ya TEKNOFEST'ten "Abaküslü" cevap! Birincilik elde eden Fırat Üniversitesi...

İLİŞKİLİ HABER

Hasan Can Kaya'ya TEKNOFEST'ten "Abaküslü" cevap! Birincilik elde eden Fırat Üniversitesi...

BİR YORUM YAPIN 6

Tuğba 7 ay önce

Sevgili Gaziantepliler zaten bikaç bölümde final olacak belli, dizinin oyuncularından tut, konusu herşeyi saçmalığın dibi, yayınlamayın böyle ahlaksız diziler, yayınlayacaksanızda hiçbir yörenin örf adetiymiş gibi göstermeyin

Toplam 2 beğeni

uğur 8 ay önce

Şunu açık ve net olarak ifade etmek isteriz ki bu diziyi çekenler Gazianteplilerden özür dileyecekler! Bundan sonraki bölümleri çekerken de toplumun değerlerine saygı duyacak, hassasiyetlerine dikkat edecekler. Aksi halde tüm Gaziantepliler olarak, dizide sergilenen saçmalıkları her platformda ortaya koymaya, bize ait olmayan yalan ve yanlışları muhataplarının suratlarına vurmaya devam edeceğiz.

Toplam 3 beğeni

uğur 8 ay önce

Gaziantep, nüfusu 3 milyonu aşan, kadim kültürünü yaşatmak ve yaşamak, onu tanıtmak için büyük çabalar harcayan, gelişmiş sanayi merkezi, metropol bir kenttir. Bizi izlediğinden hiçbir şey anlamayan, ahmak sananlara şunu hatırlatmak isteriz ki... Biz Gaziantepliyiz! Biz Gaziantep delisiyiz! Bir şehrin kültürü, bir diziye feda edilemez!

Toplam 2 beğeni

uğur 8 ay önce

Bu diziye bakıp; “tanıtımın kötüsü olmaz” deyip, olumlu bakanlar olabilir. Ancak “yalı çapkını” daha birinci bölümünde Gazianteplileri aşağıladığı aşikârdır. Buradan ilan ediyoruz ki, Tanıtım adına bir dizi saçmalığa katlanıp, kendi kültür değerlerimizin örselenmesine; kızlarımızın, babalarımızın, ailelerimizin gururlarını ayaklar altında alınmasına, aşağılanmasına, zihinlerde yanlış imalar doğurmasına da katlanmak zorunda da değiliz, müsaade etmeyiz.

Toplam 2 beğeni

uğur 8 ay önce

Gaziantep’te Aile reisi babalar yiyip içip, artanınıda köpek önüne atar gibi evlatlarına bırakmazlar. Ailede kadına saygı, eşe saygı, büyüğe saygı, küçüğe sevgi esastır. BİZ ONLARIN ANLATTIĞI GİBİ DEĞİL, TARİHİN YAZDIĞI ŞEREFLİ, GURURLU bir şehrin insanlarıyız.

Toplam 2 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun