Safir 12. bölüm 3. fragmanı yayınlandı! Safir dizisi konusu nedir, nerede çekiliyor?

ATV ekranlarının yeni dizisi "Safir", dikkat çeken öyküsü ve oyuncu kadrosuyla daha ilk bölümde izleyenlerden tam not aldı. Dizi hakkında pek çok detayı merak eden izleyenler "Safir dizisi nerede çekiliyor? Safir dizisi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?" gibi sorulara da hızla yanıt aramaya başladı. İşte, her detayıyla merak uyandıran Safir'in 12. bölüm 3. fragmanı...

Yeni sezona iddialı bir giriş yapan "Safir" dizisi sürükleyici konusu ve yıldız oyuncu kadrosuyla diziseverlerin radarına girdi. Saklı kalan bir aşk hikayesine ışık tutarak izleyenlere adeta bir görsel şölen yaşatan yapım, 4 Eylül pazartesi akşamı yayınlanan ilk bölümüyle büyük beğeni topladı. İlhan Şen, Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül'ün başrollerinde yer aldığı dikkat çeken yapımın konusu, oyuncu kadrosu ve çekim yerleri de izleyenlerde büyük merak uyandırıyor. Her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Safir dizisinin 12. Bölüm 3. fragmanı ise herkesi heyecanlandırdı.

Yalı Çapkını dizisi nerede çekiliyor? Yalı Çapkını dizisindeki yalı kimin, kirası ne kadar?İLİŞKİLİ HABERYalı Çapkını dizisi nerede çekiliyor? Yalı Çapkını dizisindeki yalı kimin, kirası ne kadar?

SAFİR DİZİSİ 12. BÖLÜM 3. FRAGMANI YAYINLADI!

SAFİR DİZİSİ KONUSU NEDİR? SAFİR DİZİSİNDE NE ANLATIYOR?

Zorluklarla sınanan bir aşk hikayesini konu edinen Safir dizisi, Kapadokya'nın ileri gelen ailelerinden Gülsoylar'ın hayatından kesitleri izleyenlere sunmaktadır. Gülsoylar, büyük oğulları Ateş'in Amerika'dan dönüşüyle hep bir araya gelirler.

Safir

Safir

Babasını küçük yaşta trafik kazasında kaybeden Ateş, dedesi Ömer'in ezici otoritesine boyun eğmeyerek evden ayrılmış, uzun yıllar sonra annesi Gülfem'in isteği üzerine erkek kardeşleri Yaman ve Okan ile beraber dedesinden aile şirketlerini devralıp büyütmek üzere yuvasına, toprağına geri dönmüştür.

Safir dizisi

Safir dizisi

Yaman abisinin dönüşüyle uzun yıllardır saklı bir aşk yaşadığı Feraye'ye evlenme teklifi etmek için hazırlık yapar. Ancak tam da bu dönem yaşanan bir trajedi tüm dengeleri alt üst edecektir. 

Safir dizisi konusu

Safir dizisi konusu

SAFİR DİZİSİ GERÇEK HAYAT HİKAYESİ Mİ?

Safir dizisinin gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanıp uyarlanmadığına dair bir açıklama yapılmamıştır. Ancak dizinin yabancı bir yapımdan uyarlanmadığı bilinmektedir.

SAFİR DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Yönetmen koltuğunda Semih Bağcı'nın oturduğu Safir dizisinin senaryosunu Burcu Över kaleme almaktadır. Dram türündeki başarılı yapımın başrollerinde ise "Ateş" karakteriyle İlhan Şen, "Feraye" karakteriyle Özge Yağız ve "Yaman" karakteriyle Burak Berkay Akgül yer almaktadır. 

Safir dizisi oyuncuları

Safir dizisi oyuncuları

Güçlü bir oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken yapımda ayrıca İpek Tuzcuoğlu (Gülfem), Erkan Bektaş (Vural), Müfit Kayacan (Ömer), Nur Yazar (Cemile), Can Bartu Arslan (Okan), Gizem Sevim (Aleyna), Münir Can Cindoruk (Çetin), Serdar Bordanacı (Muhsin), Sevda Baş (Nesrin), Selin Işık (Bade), Efe Taşdelen (Bora), Serkan Taştemur (Bekir), Can Remzi Ergen (Melih), Aleyna Çalışkan (Damla) ve İlda Özgürel (Hazal) gibi pek çok ünlü isim de boy göstermektedir.

Safir dizisi oyuncu kadrosu

Safir dizisi oyuncu kadrosu

SAFİR DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? SAFİR DİZİSİ HANGİ ŞEHİRDE ÇEKİLİYOR?

Kapadokya'daki bir öyküyü izleyenlerle buluşturan Safir dizisinin çekimleri Nevşehir Ürgüp'te gerçekleştirilmektedir. Kapadokya'nın eşsiz dokusunu ekranlara taşıyan yapımın ilerideki bölümlerde çekimlerinin İstanbul'da yapılması bekleniyor.

Safir dizisi çekim yerleri

Safir dizisi çekim yerleri

Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0