Ayasofya'da kedi seven dede ilk kez konuştu! Ahmet Dede yine gülümsetti

Ayasofya Camii'nde kedi sevdiği videosuyla viral olan Ahmet Dede ortaya çıktı. İlk kez konuşan Ahmet Dede, yine sözleriyle gülümsetti.

Bir Cuma günü Ayasofya Camii'ne namaz kılmak için gelen Ahmet Dede, caminin içinde gördüğü kediyi sevmişti. Bu sırada başka biri tarafından görüntülenen Ahmet Dede, konuşmasıyla ve sözleriyle gülümsetmiş hatta bu görüntü sosyal medyada viral olmuştu. Olay hakkında ilk kez konuşan Ahmet Dede, yine gülümsetti.

Ayasofya

Ayasofya

AHMET DEDE ORTAYA ÇIKTI, İLK KEZ OLAY HAKKINDA KONUŞTU

Caminin içinde kediyi gören Ahmet Dede, kediye bir anda içi ısınınca kediyle konuşmaya başlamıştı. "Sen buralara nereden girdin? Yaratana kurban olayım, seni yaratan tatlı yaratmış" demiş, sözleri ve konuşmasıyla milyonların içini ısıtmıştı. Sosyal medyada gündem olan Ahmet Dede, popülerliği hakkında konuştu.

ayasofyanın kedisi

ayasofyanın kedisi

Ahmet Dede şöyle konuştu: "Bu sene maskara ettiler. Ayasofya'da bir kedi sevdim diye filme aldılar. 'Kurban olurum yaratana, sen nereden geldin' dedim. Baktım, tam merkezde, cuma mübarek gündü, güzel bir kedi sevdim. Orada arkadaşlar, yabancılar var, yerliler var, Ayasofya'nın filmini çekiyorlardı. Benim de kediye kanım kaynadı, sevdim. Ne zaman filme aldılarsa almışlar."

Aldatmak dizisinin Numan'ı Ömer Karanlık hayatını kaybetti!

İLİŞKİLİ HABER

Aldatmak dizisinin Numan'ı Ömer Karanlık hayatını kaybetti!
MeryemÜ. ÜSTÜN Yasemin.com - Editör
Yasemin - MeryemÜ. ÜSTÜN

Editör Hakkında

1996 yılında İstanbul Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesinde Gazetecilik ve İstanbul 29 Mayıs Üniversitesinde İlahiyat okudu. Halen İstanbul 29 Mayıs Üniversitesinde Felsefe bölümünde yüksek lisans yapmaktadır. Ekim 2023’ten bu yana Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0