Kızıl Goncalar 19. Bölüm fragmanı yayınlandı! Kızıl Goncalar sezon finali fragmanı

Yapımını Gold Film’in üstlendiği "Kızıl Goncalar", son dönemlerin en çok konuşulan yapımları arasında adını zirveye yazdırdı. Daha ilk bölümüyle tartışmalara neden olan yapımın her bölümü izleyenleri ekran başına kilitliyor. Son bölümüyle herkesi şoke eden yapımın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Kızıl Goncalar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Kızıl Goncalar 19. bölüm fragmanı...

Now TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi "Kızıl Goncalar", dikkat çeken olay örgüsüyle diziseverlerin odak noktası haline geldi. Yayınlandığı ilk günden beri gündemden düşmeyen yapım, tepki toplayan bazı sahneleriyle sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.

Kızıl Goncalar

Kızıl Goncalar

Özcan Deniz ve Özgü Namal'ın başrollerini paylaştığı dizi, seküler Atatürkçü bir hekim olan Levent ile bir tarikatın içinde yaşayan Meryem’in hayatlarının kesişmesini ve ardından gelişen ilginç olayları konu alıyor. Diziye dair detaylar için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz...

Kızıl Goncalar konusu nedir? Kızıl Goncalar gerçek hikaye mi? Kızıl Goncalar nerede çekiliyor?İLİŞKİLİ HABERKızıl Goncalar konusu nedir? Kızıl Goncalar gerçek hikaye mi? Kızıl Goncalar nerede çekiliyor?

İŞTE, KIZIL GONCALAR 19. BÖLÜM FRAGMANI

KIZIL GONCALAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? KIZIL GONCALAR 18. BÖLÜM ÖZETİ

Zeynep'in mahkemede babası Naim'in yanına dönme kararı hem Meryem'i hem de Levent'i şoke etti. Bu kararın peşine düşen Levent ve Meryem, işin içinde Beste'nin parmağı olduğunu öğrendi. Ancak Meryem her ne kadar da bu kararın ardındaki kişiyi öğrense de kızı için sındırı atıp çıktığı dergaha geri dönmek zorunda kaldı. 

Öte yandan Hasna ve Müyesser’in Birgül’ü yakalamasıyla, posta oturmak için son bir kez Cüneyd’i yenmek zorunda olan Sadi’nin elinde büyük bir koz geçti. Bu kozu Naim'le destekleyen Sadi Hüdayi, posta adım adım yaklaşmıştı ki sonuç hiç de bekledikleri gibi olmadı. 

Planları sekteye uğrayan ve ailesinin intikamını almaya yemin etmiş Affan, Levent’in Gülayşe’yle ilgili sırra adım adım yaklaşmasıyla köşeye sıkışan Sadi’yi ikna ederek Cüneyd’in başarısını sonsuza dek durduracak bir günaha kalkışır. Bir yanda Naim'in parmak izinin olduğu silahı Cüneyd'e karşı kullanmak isteyen Affan, bir yanda Cüneyd'den Zeynep'i boşamasını isteyen Meryem, bir yanda Cüneyd'in annesiyle ilgili sırra erişen Levent... Tüm bu karmaşa taşları yerinden oynatırken Cüneyd'in babası hiç olmadık anda herkesin karşısına çıkacaktır.

Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0