'R' yapan Hayko Cepkin'e AK Partili Eyyüp Kadir İnan ateş püskürdü: Pişkin!

Cumhurbaşkanlığı Seçimi öncesinde "Bu son konserimiz olabilir" diyerek halkı galeyana getirmeye çalışan Hayko Cepkin'in yeni konser duyurusuna AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan'dan yanıt geldi.

Siyaset arenasında hararetli günleri beraberinde getiren Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde milyonlarca seçmen, Türkiye'nin kaderini belirleyen önemli bir karara imza attı. Seçim döneminde bazı ünlü isimler ise bol keseden açıklamalarda bulundu.

Seçimler

Seçimler

Bu isimlerden biri olan Hayko Cepkin, seçim öncesi verdiği konserinde sevenlerine seslenerek "Son konserimiz olmamasını istiyorsanız, sandıkta ne yapacağınızı biliyorsunuzdur" diyerek çağrıda bulunmuştu. 

Hayko Cepkin

Hayko Cepkin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden seçilmesi sonrası ise konserlerine tam gaz devam eden Cepkin'in 18 Mayıs 2024 tarihinde Beşiktaş'ın stadyumunda konser vereceğini açıklamasıyla AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. 

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan

"SON KONSER Mİ HAYKO?!"

Sanatını özgür bir şekilde icra etmeye devam edemeyeceği sinyalini vererek ortalığı karıştıran Cepkin'in konser takvimini paylaşan Eyyüp Kadir İnan, sosyal medya hesabından Hayko Cepkin'in Cumhurbaşkanlığı Seçimi öncesindeki sözlerine atıfta bulunarak, "Son konser mi Hayko?" şeklinde seslendi.

"HER TÜRLÜ ETKİLEŞİM İŞİME GELİYOR"

Cepkin ise, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak "Afişlerimi de paylaşarak tanıtıma ekstra katkı sağladığınız için teşekkürler. Sonuçta stadımızda heybetli bir sahne ve heybetli bir konser olacak. Her türlü tanıtım her türlü etkileşim işime geliyor. Öyle devam arayı açmayın" ifadelerini kullandı.

"UTANMAZ, PİŞKİNLİĞİN TANITIMINA EN BÜYÜK KATKISIN"

Cepkin'in paylaşımı sonrası hayrete düşen AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, paylaşımı alıntılayarak "Sen ki konserinde onlarca kişiyi 'bu son konserimiz' diyerek manipüle etmiş adamsın. Utanmaz pişkinliğin tanıtımına en büyük katkı be Hayko!" sözleriyle tepki gösterdi.

2 kez güzellik kraliçesi seçilmişti! Ünlü model Alondra Mercado Campos silah kaçakçısı çıktı

İLİŞKİLİ HABER

2 kez güzellik kraliçesi seçilmişti! Ünlü model Alondra Mercado Campos silah kaçakçısı çıktı
Servetini açıklayan Mehmet Ali Erbil'in lüks evi gündem oldu!

İLİŞKİLİ HABER

Servetini açıklayan Mehmet Ali Erbil'in lüks evi gündem oldu!
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 37

mami 5 ay önce

cenaze nerden kalkıyor

Murat.38 5 ay önce

Soyu ermeni adamın ne beklenebilirki .her türlü firildaklik onlarda

KOhay 5 ay önce

Yüzsüzlük nedir nasıl yapılır?

Selami 5 ay önce

Utanmaz bu tür ülkesine ihanet eden şahaıslara prim verenler utansın.

misafir 242 5 ay önce

Ciddiye almamak gerekir..

Toplam 1 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun