İlk Hindistan daha sonra Gaziantep! Takside başlayan aşk nikah masasında bitti

İstanbul’da taksicilik yapan Mustafa İyigün, taksisine müşteri olarak binen Hindistanlı Meenakshı Patel ile tanışarak aşık oldu. Genç çift ilk Hindistan'da daha sonra Gaziantep'te dünyaevine girdi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

İstanbul'da taksicilik mesleği ile geçimini sağlayan 28 yaşındaki  Mustafa İyigün, yaklaşık 1 yıl önce taksisine müşteri olarak binen 30 yaşındaki Hindistanlı Meenakshı Patel ile tanışmasının ardından dünyaevine girmeye karar verdi.  Hindistan’a giden Mustafa İyigün ve Meenakshı Patel, 11 Aralık 2023 tarihinde Mumbai şehrinde Hindistan geleneği ile evlendi. Ardından Türkiye'de de nikah kıyan İyigün merak edilen soruları yanıtladı.

"TELEFONLA YARDIMLAŞIYORUZ"

Eşi Meenakshı Patel’in az Türkçe bildiğini ve şu anda kendi aralarındaki iletişimi, çeviri programlarıyla gerçekleştirdiklerini söyleyen Mustafa İyigün, "Ben tam İngilizceyi bilmiyorum ama kendisinin sayesinde İngilizcemi bir yıl içinde çok güzel bir şekilde ilerleyecek iletişim olarak daha çok programlardan İngilizce çeviri programlarından çok iyi anlaşıyoruz. Eğer anlaşamadığımız konu ya da bir sorun varsa telefonla yardımlaşıyoruz" dedi.

“HİNDİSTAN’DAN TÜRKİYE’YE AŞKIMIZ YILDIRIM GİBİ DÜŞTÜ”

İstanbul’da taksicilik yaparken Meenakshı ile tanıştığını belirten İyigün, 4 bin 800 kilometrelik mesafenin aşka engel olmadığını ifade ederek, "Ben İstanbul'da taksi işinde çalışırken Meenakshı ile tanıştık. Tanışmamız bir yıl oldu. Ben İstanbul'da taksi iş yapıyordum, taksi de birbirimizi gördük. Ondan sonra büyük bir alev gibi birbirimizin yanan ateşiyle kavurdu ve mutluluğumuzu evlilikle taçlandırdık. Bizim aşkımız yıldırım gibi oldu. Yani birbirimize baktıktan sonra evlenme kararı aldık. Gözlerimizden anladık ve birbirimizi gerçekten de çok seviyoruz. Çok fedakar, çok merhametli bir eşim var. Ona her konuda teşekkür ediyorum" dedi.

Mustafa İyigün ile evlendiği için çok mutlu olduğunu dile getiren Meenakshı Patel, "Bizim İstanbul’da başlayan aşkımız çok iyi devam etti. İnanılmaz bir aşkımız var inşallah bu sürer ve devamlı olur. Çocuklarımız olur, Hindistan ve Türkiye’de yaşamaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Reyting rekorları kıran İnci Taneleri dizisine şikayet üstüne şikayet geldi!

İLİŞKİLİ HABER

Reyting rekorları kıran İnci Taneleri dizisine şikayet üstüne şikayet geldi!

ETİKETLER

Betül Fırat Yasemin.com - Editör
Yasemin - Betül Fırat

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca fotoğrafçılık ve sosyal medya alanlarında görev aldıktan sonra internet haberciliğine başladı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com sitesinde Editör olarak görev devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0