Emine Erdoğan'dan Dünya Hükümetler Zirvesi paylaşımı! "Sürdürülebilir bir gelecek için!"

Yer aldığı sosyal sorumluluk projeleriyle adından sık sık bahsettiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Dünya Hükümetler Zirvesi vesilesiyle Dubai'ye ziyarette bulundu. Ziyareti sırasında Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri Forumu'na katılan Emine Erdoğan, 'Dünyamızın Geleceğine Yön Vermek' temasıyla gerçekleştirilen foruma dair ayrıntıları sosyal medya hesabından paylaştı.

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile sık sık gündeme gelen  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, bu kez Dubai ziyaretiyle dikkatleri üzerine topladı. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Dünya Hükümetler Zirvesi vesilesiyle Dubai'ye ziyarette bulunan Emine Erdoğan, bu sene 'Dünyamızın Geleceğine Yön Vermek' temasıyla gerçekleştirilen Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri Forumu'na katıldı. Dubai ziyaretine ilişkin görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Emine Erdoğan, paylaşımı sırasında buluşma vesilesiyle Gazze’de yaşanan soykırıma dikkat çektiğini dile getirdi. 

Emine Erdoğan Dünya Hükümetler Zirvesi

Emine Erdoğan Dünya Hükümetler Zirvesi

ULUSLARARASI KURULUŞLARIN TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ!

Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri Forumu konuşması sırasında Sıfır Atık hareketinden bahseden Emine Erdoğan, paylaşımı sırasında " 'Dünya Hükümetler Zirvesi' vesilesiyle ziyaret ettiğimiz Dubai’de Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri Forumu’na katıldım. 'Dünyamızın Geleceğine Yön Vermek' temasıyla gerçekleştirilen forumda, uluslararası kuruluşların temsilcileriyle bir araya geldik. Ülkemizde, sürdürülebilir bir gelecek için başta Sıfır Atık hareketi olmak üzere hayata geçirilen uygulamaları paylaştım." dedi. 

Emine Erdoğan Dünya Hükümetler Zirvesi

Emine Erdoğan Dünya Hükümetler Zirvesi

GAZZE'DE YAŞANANLARA DİKKAT ÇEKTİ!

Ziyareti vesilesiyle 7 Ekim'den bu yana İsrail'in Gazze'ye yönelik gerçekleştirdiği acımasız saldırılara dikkat çektiğini dile getiren Emine Erdoğan, Gazze’de yaşanan soykırımı durdurabilmek için ortak hareket etme çağrısını yinelediğinden bahsetti. Emine Erdoğan; "Türkiye olarak, bize emanet yeryüzünü korumak ve gelecek nesillere yaşanabilir bir şekilde miras bırakmak için atılan her adımın destekçisi olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bu anlamlı buluşma vesilesiyle insanlık adına Gazze’de yaşanan soykırımı durdurmak için ortak hareket etme çağrımı yineledim. İnsanlığın ortak vicdanının kötülüğe galip geldiği bir dünyayı geleceğe miras bırakabilmeyi diliyor, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu. 

Kısa süre içerisinde hızla yayılan mesajın ardından Emine Erdoğan'ın paylaşımı sosyal medyada büyük beğeni aldı. 

ETİKETLER

Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0