'Taş Kağıt Makas'ta Rıza tehlikede! Emirkıran'ların oyunu bozuldu Taş Kağıt Makas konusu nedir?

Kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük ve Hüseyin Avni Danyal'ın yer aldığı 'Taş Kağıt Makas' beşinci bölümüyle Kanal D izleyicilerini büyüledi. İşte Kanal D Taş Kağıt Makas 6. bölüm fragmanı..

Rüya ile görüşmek için Emirkıran'ların holdingine gelen Umut, lavaboya girdiğinde Harun Yakar ile Emir, Tarık'ın davasını yokuşa süren avukatın kim olduğunu konuşuyordu. Umut'un dışarı çıkmasıyla neye uğradığını şaşıran Emir sinirlerine zor hakim oldu.

Harun sakin olması gerektiğini belirterek Umut'la konuşmaya geldi. Umut, "Sana soruyordum ya bizi kaça sattın diye, bakıyorum da etrafıma, ucuza gitmemişiz.' dedi. Harun'un yanından ayrılan Umut, Rüya ile görüştükten sonra holdingden ayrıldı.

Fecir, Umut'un karşısına çıkıyor ve onun gözünü korkutmaya çalışıyor. Umut ise Fecir'e karşı sert duruşunu koruyor ve daha adını çok duyacağını Fecir'e söylüyor. Fecir, sinirden deliye dönüyor. Peki Umut, Fecir ile baş edebilecek mi?

TAŞ KAĞIT MAKAS YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Taş Kağıt Makas dizisi 5. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin son bölümünü heyecanla izleyen seyirci yeni bölüm fragmanı için araştırmalara başladı. Fragman henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında yer vereceğiz.

TAŞ KAĞIT MAKAS DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Başrollerinde Ekin Koç, Serra Arrıtürk, Ozan Güven ve Hande Ataizi'nin yer aldığı Taş Kağıt Makas dizisinde gecekondu mahallesinde yaşayan Umut'un, düzenin gerçek sahiplerine karşı babası Rıza'nın (Bülent Seyran) suçsuzluğunu ispatlamak için verdiği adalet savaşıyla ekrana geldi.

Sinem Kobal'dan kızı Lalin ile sürpriz ziyaret paylaşımı!

İLİŞKİLİ HABER

Sinem Kobal'dan kızı Lalin ile sürpriz ziyaret paylaşımı!
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0