Emine Erdoğan'dan Ramazan Bayramı paylaşımı!

Yer aldığı sosyal sorumluluk projeleriyle adından sık sık bahsettiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, bu kez sosyal medya hesabından yayınladığı bir mesaj ile gündeme geldi. Ramazan Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan Emine Erdoğan, yayınladığı mesaj ile Filistin'de yaşananlara da değindi.

Geçtiğimiz günlerde 30 Mart Uluslararası Sıfır Atık Günü için yayınladığı video mesaj ile gündeme gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerine toplamıştı. Sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşımda bulunan Emine Erdoğan, bu kez Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Paylaşımı sırasında milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik eden Emine Erdoğan; "Sevgi ile muhabbetin hakim olduğu bir bayram geçirmeyi temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.

 Emine Erdoğan Ramazan Bayramı mesajı

Emine Erdoğan Ramazan Bayramı mesajı

"HAYIRLI BAYRAMLAR"

Paylaşımı sırasında 7 Ekim'den bu yana İsrail'in Gazze'ye yönelik gerçekleştirdiği acımasız saldırılara da dikkat çeken Emine Erdoğan, Ramazan Bayramı vesilesiyle Filistin için barış çağrısını yeniden dile getirerek yineledi. Emine Erdoğan; "Milletimizin ve İslam âleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum. Huzur içerisinde ibadet ve dualarla, sevgi ile muhabbetin hakim olduğu bir bayram geçirmeyi temenni ediyorum. Umut ışığının Gazze’ye ulaşmasını, mazlum coğrafyada sevinç ve barışın üstün gelmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum." diyerek paylaşımını "Hayırlı bayramlar." sözleriyle sonlandırdı. 

Kısa süre içerisinde hızla yayılan mesajın ardından Emine Erdoğan'ın paylaşımı sosyal medyada büyük beğeni aldı. 

Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0