Çadır kurmak için toprağı kazan Gazzeli gençlere büyük sürpriz! İzleyenleri duygulandırdı...

7 Ekim 2023 tarihinden bugüne terörist İsrail'in Gazze'ye yönelik gerçekleştirdiği acımasız saldırılar karşısında savunmasız kalan ve açlıkla, susuzlukla mücadele eden Gazzeliler geçtiğimiz gün sürpriz bir olay yaşadı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Siyonist saldırılar sırasında yıkılan evlerinin yerinde sokaklar ve çadırlarda yaşama savaşı veren Gazzeliler, Gazze Şeridi içerisinde saldırıların hedefi oldukça yer değiştiriyordu. Verdikleri acı kayıpların yanı sıra süreç boyunca açlık ve susuzlukla da mücadele eden Gazzeliler, geçtiğimiz gün çadır kurmak için kazdıkları toprakta temiz su buldular. 

MUTLULUKTAN ŞAŞKINA DÖNDÜLER!

O anları kayıt altına alan Gazzeli gençler kazdıkları yerden su kaynadığını görünce büyük bir şaşkınlık ve sevinç yaşadı. Görüntülerin yayınlanmasından kısa bir süre sonra sosyal medyada gündem olan Gazzeli gençler, Allah'a şükürler ettikleri o anlar ile izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. 

Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0