Orhun'un cezası kesinleşti mi? Esaret 378. bölüm fragmanı yayında!

Esaret’te, Orhun hakim karşısındayken Kenan ve Nurşah görüntülere ulaşmanın peşindedir. Kenan görüntülere ulaşmayı başarır fakat tetikçiyi bir anda karşısında bulur. Aralarında yaşanan arbede sonrası silah sesleri duyulur. Kenan vuruldu mu?

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Kanal 7 ekranlarının çok konuşulan dizisi Esaret hafta içi her gün saat 19.00'da izleyenleri ekran başına topluyor. Orhun ve Hira’nın heyecan dolu öyküsünü yakından takip edenler fragmanları heyecanla bekliyor. İşte, diziseverlerin favorisi haline gelen 'Esaret'in yeni bölüm fragmanı... 

378. Bölüm
 
Orhun mahkemeye çıkmadan önce hastaneye sevk edilir. Hastanede Hira'yı gören Orhun onsuz günlerin çok zor geçtiğini ima eder. Hira ise onun eve dönmesini dört gözle bekler. Öte yandan, Kenan görüntülere ulaşır fakat tetikçi ona silah çeker. Afife ise görüntülerin duruşmaya getirilmemesinden dolayı tedirgindir. Kenan yaşıyor mu? Orhun için her şey bitti mi?

Birbirlerini karanlıkların içinden çıkaran Orhun ve Hira’nın heyecan dolu öyküsü Esaret, sezonun final bölümüyle bu akşam 19:00’da Kanal 7’de…

Her Halimle Sev 3. bölüm fragmanı yayında! Nitham, Sonam ile evlenmekten vaz mı geçti?

İLİŞKİLİ HABER

Her Halimle Sev 3. bölüm fragmanı yayında! Nitham, Sonam ile evlenmekten vaz mı geçti?
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0