2024 yılı yaş çay alım fiyatı kilogram başına 17 lira olarak belirlendi!

Tarım ve Orman Bakanlığı yaş çay alım fiyatını açıkladı. Bakanlık yaş çay alımlarında kilogram başına 17 lira, üreticilere verilen destekleme bedelinin ise 2 lira olarak belirlendiğini belirtti.

Sosyal medya hesabı üzerinden yaş çay alım ücretini açıklayan Tarım ve Orman Bakanlığı, 2024 yılı yaş çay alım fiyatı kilogram başına 17 lira olarak belirlendiğini belirtti. Bakanlık, kilogram başına verilen 2 liralık destekleme bedeli ile çay üreticisinin eline 19 lira geçeceği bildirildi. 

Yaş çay alım fiyatları Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından belirlendi.

Yaş çay alım fiyatları Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından belirlendi.

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

"2024 yılı yaş çay alım fiyatı kilogram başına 17 lira, üreticilerimize verilen destekleme bedeli ise 2 lira olarak belirlenmiştir. Böylece 2024 yılı yaş çay bedeli olarak üreticilerimizin eline kilogram başına 19 lira geçecektir. Hayırlı olsun."

Nükhet Duru tayt açıklamasına son noktayı koydu! "Tayt kıyafet değil"

İLİŞKİLİ HABER

Nükhet Duru tayt açıklamasına son noktayı koydu! "Tayt kıyafet değil"
Betül Fırat Yasemin.com - Editör
Yasemin - Betül Fırat

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca fotoğrafçılık ve sosyal medya alanlarında görev aldıktan sonra internet haberciliğine başladı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com sitesinde Editör olarak görev devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0