Dekorasyonda göze çarpan uygun aksesuarlar

23 Kasım 2018, 07:54
Dekorasyonda göze çarpan uygun aksesuarlar

Evinizde kullanacağınız aksesuarlar sayesinde evinizdeki dekoru en görsel bir şekilde sağlamanız için tasarımcılardan yararlanarak hazırladığımız modelleri sizler için sunuyoruz.

Son trend olan aksesuarlar ile hem nostaljik yapıyı korumak hem de modern bir görsellik oluşturmak için "Yasemin.com" ekibi olarak sizler için tasarladık.

Merak edilen son trend aksesuarlar:

- Kış ayına özel gümüş çini vazolar ve şekerlik takımı ile farklı bir dekor oluşturabilirsiniz. Salonda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu zengin takımlar sizin ve sevdiklerinizin ilgisini oldukça çekebilir.

- Oturma odası veya çalışma odanız için renkli minderli koltuk takımı ile duvar aksesuarı  seçimi ile odaya şık bir görünüm kazandırırken aynı zamanda ahenk de getirebilirsiniz. Duvar aksesuarı her zaman odanın dolu bir görünüm elde etmesini sağlar.

- Sehpa üzerine konulmuş karlı küre benzeri son trend küre aksesuarı ile odanızın görünümüne farklılık katabilirsiniz. Kahve tonlarında koltuk takımınız ile oldukça uyumlu olacak bu aksesuarı aynı zamanda ahşap sehpa seçimi ile bütünlük sağlayabilirsiniz.

- Yemek masasında kullanılan mum aksesuarlarını ayrıca evin çeşitli yerlerinde de dekorasyonun bir parçası olarak kullanabilirsiniz. Kış ayında kırmızının çok kullanıldığı bu dönemlerde yemek masasını beyaz ve kırmızı renkleriyle kombin yaparak mum, şamdan aksesuarları ile farklı bir tarz elde edebilirsiniz.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar