Bordo rengin dekorasyonda kullanım alanları

26 Ocak 2019, 08:00
Bordo rengin dekorasyonda kullanım alanları

Ev dekorasyonunda bordo sık kullanılan bir renktir. Genellikle salon ve yatak odasında tercih edilen bordo, neredeyse her renkle uyum içerisinde olabilir. Peki bordo rengi ev dekorasyonunda nasıl kullanılır? Detaylar bugünkü yazımızda..

Bordo rengin dekorasyonda kullanımı çoğu insanın evinde trend olarak kullanmasını aynı zamanda etnik ve retro aksesuarların tercih edilmesini beraberinde getiriyor. Her yaş kesiminden kişilerin seçtiği bu modelin evinize getirdiği havayı "Yasemin.com" ekibi olarak evlerinize taşıyoruz. Bordo rengin kullanım alanları nasıl olmalıdır?

bordo rengin kullanım alanları

BORDO RENGİN KULLANIM ALANLARI:

BORDO RENK

- Bordo renk duvar kağıdıyla süslenmiş duvarları taşıyan en elit renklerden biri bej rengi olabilir. Bej renginde koltuk takımı tercih ederseniz hem bordonun şıklığını ortaya çıkartırsınız hem de güçlü bir renk olan bordoyu dengelemiş olursunuz.

bordo renk koltuk takımı

- Bordo rengi koltuk takımınızı koyu gri tuğla desenli duvar kağıdı ile birleştirdiğiniz takdirde rengin modernleşmesini sağlayabilirsiniz. Ahşap renkli aksesuarlarla kombin yapabilirsiniz. Canlı çiçek kullanımı bordo ve grinin birleşimine ilave olarak hoş bir görünüm kazandıracaktır.

bordo takımı dekorasyon

- Dekorasyonda bordo rengi bordo renkli koltuk takımlarıyla gösterirken açık pastel renkli koltuklarla da harmanlayabilirsiniz. Desenli dokuma halılar tercih ederek koltuklarla ve açık renkli ahşap zeminle kombin oluşturabilirsiniz. Nostaljik tarz betimleyen rustik koltuk takımlarını bordo rengi tercih etmeniz görselliği ön plana çıkaracaktır.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar