Genç kız odalarına özel dekoratif parçalar

30 Mart 2019, 20:32
Genç kız odalarına özel dekoratif parçalar

Bir genç kız odasının olmazsa olmaz parçaları bulunur. Yatak, dolap ve çalışma masası dışında bulunabilecek olan bu parçalar, bir genç kız odasına farklı stiller ve tarzlar katar. Peki bir genç kız odasına farklılık katacak olan dekoratif parçalar nelerdir? Sizler için bir genç kız odasına özel fark katacak olan dekoratif parçaları derledik. İşte genç kız odalarına özel dekoratif parçalar!

Genç bir hanım olarak odanızı en şık şekilde görmek istersiniz. En güzel parçalar ve modellerle istediğiniz dekorasyonu ve stili yapmak da önceliğinizdir. Peki bunu nasıl başarabilirsiniz? Bir genç kız odasında nasıl parçalar kullanıp, odanızın temasına uygun dekoratif ürünler kullanabilirsiniz? Sizler için  bir genç kız odasına özel fark katacak olan dekoratif parçaları derledik. İşte genç kız odalarına özel dekoratif parçalar!

TABLOLAR

Tablo modeli

Duvarlara canlılık katacak olan en önemli şey kullanacağınız dekorasyon stilidir. Nitekim tablolar da bu amaç için en uygun dekoratif ürünler. Farklı boyut ve tasarımlardaki tablolar, bulunduğunuz odaya renk ve canlılık katacak.

RAFLAR

Raf modelleri

Her şeyi yatağınızın başındaki komidine ya da dolabınızın içerisinde kalmış boş alanlara sıkıştırmak zorunda değilsiniz. Kitaplarınız, biblolarınız, dergileriniz bu raf üzerinde yer alabilir. Sizler de istediklerinize kolaylıkla ulaşırsınız.

AYNALAR

Ayna modelleri

Aynalar sayesinde odanızdaki derinlik algısı daha çok artar. Ayrıca çerçeveli, büyük ya da masa aynası fark etmez, isterseniz sizler de aynalarınıza istediğiniz dokunuşları sergileyebilirsiniz.

TEKLİ KOLTUKLAR

Koltuk modelleri

Salonda oturmak istemiyorum, odamda vakit geçirmek istiyorum diyorsanız bu tarz küçük tekli koltuklar işinizi görecek ve odanıza kendi kimliğinizi kazandırmanıza yardımcı olacaktır. 

DEKORATİF SÜSLER

Dekorasyon malzemeleri

Raflarınızın üzerinde bulundurabileceğiniz, kendi kimliğinizi yansıtabileceğiniz süs eşyaları da odanıza çok yakışacaktır. Bizden önermesi. :)

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar