Ev dekorasyonu trendleri 2020

24 Aralık 2019, 16:16
Ev dekorasyonu trendleri 2020

Dekorasyon trendleri her yıl değişiyor. Geçtiğimiz yıl, daha spor tarzda dekorasyonlar modayken bu yıl renklerin ön plana çıktığı dekorasyonlar moda. Perdeler, halı desenleri, duvar kağıtları, doğal ahşap ve mozaik desenler... Sizler için 2020 sezonunun ev dekorasyon trendlerini araştırdık. İşte 2020 ev dekorasyonu trendleri!

Evinizde yepyeni bir değişiklik mi yapmak istiyorsunuz? Ama bu değişikliğin nasıl olacağına emin değil misiniz? Sizin için bir önerimiz var. 2020 ev dekorasyonu trendlerini takip etmeye ne dersiniz? Popüler olan renk ve model mobilyaları evinize uygulamak, yaşadığınız alanları daha yaşanılır kılmak istemez misiniz? Bunun için sizlere 2020 sezonunun ev dekorasyon trendlerine, yakından yer verdiğimiz içeriğimizi sunuyoruz. Eminiz sizler de bu trendleri çok beğenecek ve evinizde uygulamak isteyeceksiniz. Öyleyse 2020 sezonunun ev dekorasyonu trendlerine yakından bakalım:

2020 EV DEKORASYONU TRENDLERİ

RENKLİ PERDELER

2020 ev dekorasyonu

Boydan uzun, renkli perde modelleri 2020 ev dekorasyonu trendlerinde öne çıkıyor. Artık salon ve yatak odalarının canlılığı, perdeler sayesinde sağlanacak.

FLORAL DESENLER

2020 dekorasyon renkleri

Yatak örtüleri, koltuk kumaşları, duvar kağıtları hatta perde desenleri... 2020 ev dekorasyonunda desen ve tasarıma dair ne varsa, başrolünde floral desenler yer alacak.

GRİ, YEŞİL VE BAKIR RENK DEKORASYON

2020 salon dekorasyonu

Hem salon hem de yatak odası dekorasyonunda, hakim olan renkler bu yıl için; gri, bakır ve yeşil tonları olacak.

MERMER TV ÜNİTELERİ

2020 mobilya trendleri

Artık alışılagelmiş ahşap mobilyalar ve klasik modeller dışında, bu sene mermer modeller daha hakim olacak.

SİYAH MUTFAKLAR

2020 dekorasyon renkleri

Bu senenin mobilya dekorasyonunda, trend olan renk siyah oluyor. Özellikle mutfaklarda, beyaz karo parke desenleriyle siyahın uyumu oldukça şık duruyor. Bununla birlikte ankastrelerde de siyah renk oldukça dikkat çekici.

GEOMETRİK DESENLER

2020 ev trendleri

Desenler konusunda en trend olanlar geometrik şekillerdir. Halılarda, koltuk kumaşlarında ve örtülerde, karşınıza hep geometrik desenler çıkacaktır.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar