Ofis masaları için dekorasyon ürünleri

06 Aralık 2019, 13:26
Ofis masaları için dekorasyon ürünleri

Haftanın 6 gününü geçirdiğimiz, kişilik özelliklerimizi bir şekilde temsil eden ofis masalarımızın düzenli olması bizlere hem zamandan kazandırır hem de daha tertipli bir çalışma ortamı sunar. Peki dikkatimizin dağılmasını önleyecek, daha geniş ve rahat bir çalışma alanı sunacak olan çalışma düzeni nasıl sağlanabilir? Ofis masalarınızı düzene sokacak öneriler ve ürünler, bu içeriğimizde!

Çoğunlukla günde 9 saatimizi birlikte geçirdiğimiz ofisler, kendimizle ilgili her türlü detayı içerisinde barındırdığımız ortamlar olarak dikkat çeker. Bununla birlikte masalarımız da, her türlü dağınıklığı üzerinde barındırır. Kahve bardakları, fotoğraf çerçeveleri, parfüm şişeleri gibi bize ait dekoratif ürünler ve eşyalarla birlikte kalemlik, hoparlör vb. ofis ürünleri, ofis masasının üzerini bir hayli kaplar. Peki bunları bir düzene sokmak mümkün değil midir? İçeriğimiz içerisinde sunacağımız öneriler, sizlere hem daha düzenli bir ofis masası sunacak hem de çalışma konusunda zamandan kazandıracak. Ofis dekorasyonu nasıl olmalı? Ofis masa dekorasyonu ürünleri ve ofis dekorasyon fikirleriyle ilgili tüm öneriler bir tık uzağınızda... İşte 2019 stilini de yansıtacak, ofis masalarınızda uygulayabileceğiniz birbirinden özel çalışma masası dekorasyon önerileri! 

ofis dekorasyon önerileri

OFİS DEKORASYON ÜRÜNLERİ

Ofis masaları her zaman kimliğinizi yansıtan, sizden mesajlar taşıyan bir stile sahiptir. Ancak bunu daha düzenli ve 2019 trendlerini yansıtarak sağlayabilirsiniz. Öyleyse şimdi, bunu sağlamanızı sağlayacak noktalara yakından bakalım:

ofis dekorasyon ürünleri

Sadece size lazım olan ürünleri masanızda bulundurarak bir düzen sağlayabilirsiniz. Bilgisayar, defter, kalemlik ve bir renk kazandırmak amacıyla küçük bir kaktüs ya da fotoğraf çerçevesi. Sade ve özgün bir tasarım...

ofis dekorasyonu nasıl olmalı

Daha canlı bir masa oluşturmak için bilgisayarınızın yanına küçük stickerler yapıştıracağınız, notlarınızı göz önünde bulunduracak bir pano tercih edebilirsiniz. Yine size sevdiğiniz bir anı ya da kişiyi hatırlatacak ve fazla alan kaplamayacak bir dekoratif eşya da kullanabilirsiniz.

ofis dekorasyon fikirleri

Bunlarla birlikte, dergi ve dosyalarınızı tek bir alanda toplamak adına bir dosyalık tercih edebilirsiniz. 

çalışma odası dekorasyonu

OFİSLERİNİZ İÇİN EN ŞIK DEKORASYON ÜRÜNLERİ

ofis aksesuarları

IKEA: 139 TL - 65 TL

modern ofis aksesuarları

IKEA: 16 TL - 219 TL

lüks ofis aksesuarları

TRENDYOL: 20 TL - 55 TL

ofis dekorasyon ürünleri

TRENDYOL: 110 TL - 185 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar