Ünlülerin evleri! Ünlü evlerinde dikkat çeken dekorasyon ve stiller

27 Nisan 2019, 08:19
Ünlülerin evleri! Ünlü evlerinde dikkat çeken dekorasyon ve stiller

Ünlü isimlerin evleri her zaman merak konusu olmuştur. Hayranı olduğumuz kişilerin evlerini nasıl dekore ettiklerini, nasıl mobilyalar kullandıklarını, dekorasyon stillerini bilmek isteriz. Buse Terim, Pelin Karahan, Yasemin Özilhan gibi isimler evlerini sosyal medyadan paylaşmayı seven kişiler. Sizin için bu isimlerin uyguladıkları dekorasyon stillerini derledik. Ünlü evleri dekorasyon stilli detayları haberimizde!

Hayranı olduğumuz isimlerin evlerini, evlerinde kullandıkları dekorasyon stillerini ve mobilya renklerini takip ederiz. Öyle ki birçok isim de evlerinden fotoğraf paylaşmayı çok seviyor. Peki hangi isim, evinde ne tarz dekorasyon stilini tercih ediyor? Parke ve duvar modasında ne tarz bir stil kullanıyor? Sizlere; Buse Terim, Pelin Karahan, Bengü ve Yasemin Özilhan gibi isimlerin evlerinden detaylar sunuyoruz.

YASEMİN ÖZİLHAN'IN EVİ

Yasemin Özilhan evi

İş adamı İzzet Özilhan ile evlendikten sonra Özilhan soyadıyla tanınmaya başlayan Yasemin Ergene, paylaştığı fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere evinde hep ayna ve mum dekorasyonunu kullanan isimlerden. Büyük objeler de ev dekorasyonu konusunda tercihi. Aydınlatmalara fazla önem veren Ergene, uzun ve derin bir görüntü oluşturma stilini ev kapı ve pencerelerinde de uyguluyor.

PELİN KARAHAN'IN EVİ

Pelin Karahan'ın evi

Bedri Güntay ile evli olan Pelin Karahan, evinde çoğunlukla kare tasarım stilli parkeler ve krem renkli mobilyaları tercih ediyor. Koltuklarında ise zebra stil kumaşlı yastıkları ve düz renk kumaşları tercih ediyor. 

BUSE TERİM'İN EVİ

Buse Terim evi

Volkan Bahçekapılı ile evli olan ve kendi web sitesinde moda ve dekorasyon üzerine yazılar yayımlayan Buse Terim, evinde doğanın yansımalarını bulundurmayı ihmal etmiyor. Pembe tonlarının ağırlık kazandığı ev paylaşımlarında, duvar tasarımları da dikkat çekiyor.

BENGÜ'NÜN EVİ

Bengü'nün evi

Yakın zamanda anne olmaya hazırlanan Bengü'nün evinde de tıpkı Yasemin Özilhan'ın evinde olduğu gibi mum ve ayna dekorasyonları etkin. Avizeler konusunda da daha kaba parçaları seçen Bengü, ev dekorasyonu konusunda dikkat çekici ve kahve, siyah tonlarının ağırlık kazandığı bir dekorasyondan yana.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar