Çocuk odası dekorasyon ürünleri

13 Eylül 2019, 10:13
Çocuk odası dekorasyon ürünleri

Eylül ayıyla birlikte sonbahar sezonuna giriş yaptık. Bu aynı zamanda, yoğun okul hayatının da başlayacağı anlamına geliyor. Peki tatil modundan çıkmakta oldukça zorlanan çocukları, okul moduna alıştırmak kolay mı? Biraz zor olsa da, uygulanacak dekorasyon fikirleriyle, çocukları bu sürece alıştırmak mümkün. Peki çocuklarınıza bir oda hazırlarken nasıl hareket etmelisiniz? Sizler için çocuk odalarında uygulayabileceğiniz dekorasyon fikirlerini derledik. Küçük çocuk odaları için dekorasyon fikirleri ve çocuk odası dekorasyon ürünleri, tüm detaylarıyla sadece yasemin.com'da!

Bu haftadan itibaren çocuklar için okul dönemi başladı. Tatil döneminden çıkan çocuklar, okul hayatına alışma evresinde. Onların daha özgür ve korunaklı bir ortamda vakit geçirmeleri elbette ilk önceliğiniz. Peki okul hayatına yeniden adapte olmalarını sağlarken sizlerin yapabileceği şeyler yok mudur? Bunu, odalarında uygulayacağınız dekorasyonlarla sağlayabilirsiniz. Onlara sunacağınız alanları, bu amaçla dekore edip istediğiniz tarzda bir çocuk odasına sahip olabilmeniz mümkün. Çocuklarınıza hem şık hem de özgür bir kişisel alan oluşturmanızı sağlayacak dekorasyon önerilerini, içeriğimiz içerisinde sizlerle buluşturuyoruz. Eğitim döneminde odalarını, çocuklarınız için keyifli ve verimli bir alana dönüştürmek sizlerin elinde. Küçük çocuk odaları için dekorasyon fikirleri ve bununla birlikte çocuk odası dekorasyon ürünleri, tüm detaylarıyla içeriğimizde.

KİTAPLAR ÖN PLANA

küçük çocuk odası dekorasyon fikirleri

Tek raflık ya da boydan boya bir dolaptan ziyade 4-5 tane uzun raf ardı sıra sıralayarak daha şık ve zarif bir görüntü elde edebilirsiniz. Odanın köşe kısımlarına ya da koltuk ve minder yanına yerleştirebilirsiniz. 

GÜN IŞIĞINDAN YARARLANIN

çocuk odası nasıl yapılır

Atalarımızın söylediği, 'Güneş girmeyen eve doktor girer' öngörüsünden hareketle çocuklarınıza gün ışığının alındığı, doğal ışık kaynaklarından beslenebilecekleri bir oda ve dekorasyon stili seçin. Bunun için de pencerenin önünü çok kapatmamaya özen gösterin.

FONKSİYONU YÜKSEK MOBİLYALAR

çocuk odası dekorasyon ürünleri

Birden fazla çekmecesi olan dolaplar, üzerinde ekstra raf sistemleri olan çalışma masaları ve baza detaylarıyla fonksiyonel mobilyalar, çocuk ve gençler için daha kolay ve rahat bir ortam oluşmasını sağlar.

HOBİ BÖLÜMLERİ

çocuğun odası nasıl olmalı

Rahatça kitap okuyup film izleyebileceğiniz, oturabileceğiniz, dinlenebileceğiniz bir alan oluşturmak yalnızca tek bir minder ve duvara monteleyeceğiniz televizyon, ve kitap raflarıyla mümkün olacaktır.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar