Siyah renk mobilyalarla uygulanabilecek dekorasyon önerileri

15 Ekim 2019, 08:03
Siyah renk mobilyalarla uygulanabilecek dekorasyon önerileri

Evinizde siyah rengin asilliğinden yararlanıp mobilya dekorasyonunuza farklı bir yön vermek istiyor ancak bunu nasıl yapacağınızı bilemiyorsanız, sizler için hazırladığımız siyah mobilyalarınız için dekorasyon önerileri içeriğimize mutlaka göz atın. Salondan, yatak odasına, antreden, mutfağa... Evlerinizin dört bir yanında rahatlıkla uygulayabileceğiniz bu dekorasyon önerileri, sizler için oldukça yararlı olacak. İşte siyah renk mobilyalarla uygulanabilecek dekorasyon önerileri!

Her renk, sahip olduğu özelliklerle bulunduğu ortama farklı bir hava ve sinerji katar. Bu anlam ve hava, daha şık ve keskin bir anlam karakter stili oluşturur. Buna ev dekorasyonları da dahildir. Bu nedenle; birçok insan, ev dekorasyonunu oluştururken renklerin anlamlarına da önem verir. Ev dekorasyonunda öne çıkan trend renklerden biri de, siyahtır. Siyah, koyu olması sebebiyle tercih edilmiyor gibi dursa da, aslında en çok tercih edilen renklerdendir. Asillik kavramından bahsedilince akla ilk gelen renklerden biri olan siyah, ev dekorasyonu için düşünüldüğünde her alana yakışan bir kaliteye sahip. Peki siyah renk ile dekorasyon yapmak ne derece kolaydır? Sizler için bu soruya yanıt aradık ve siyah renkle oluşturulabilecek birbirinden şık dekorasyon önerilerini derledik. 

siyah mobilya dekorasyonu

SİYAH MOBİLYALARINIZ İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

Siyah renk ile bir aydınlık stil oluşturmak isterseniz, siyahın yanında beyaz gibi açık tonları tercih edebilirsiniz. Böylelikle aydınlık bir görüntü oluşturmak konusunda başarı elde edersiniz. İkinci bir açık renk için duvar dekorasyonlarını kullanmanız uygun olacaktır.

siyah mobilya kombinleri

Aydınlık renk oluşturmak dışında siyahın daha ön plana çıkması için floresan renkleri kullanabilirsiniz. Floresan renkler; turuncu ve sarı tonlarıdır.

siyah mobilya modelleri

Aksesuar, duvar rengi, kumaş rengi ve daha pek çok konuda ise istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Kumaşlarda kırmızı, abajur ve vb. objelerde altın rengi... Bilinen siyah renk dekorasyonunun dışına bu renk kombinasyonlarını uygulayarak da çıkabilirsiniz.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar