Kahve makinesi modelleri 2019

14 Kasım 2019, 15:06
Kahve makinesi modelleri 2019

Mutfaklarınızın en temel parçalarından biri olan kahve makineleri, farklı renk ve modelleriyle dikkat çekiyor. Günümüzde sıkça tüketilen kahve için çeşitli kahve makinesi modelleri bulunuyor? Peki kahve makinesi alırken nelere dikkat edilmeli? Kahve makinesi modelleri, hangi özelliklere sahiptir? Çeyizlik kahve makinesi modelleri, detaylarıyla sadece yasemin.com'da.

Çay ve su içmek, günlük hayatımızda nasıl bir konumdaysa, kahve içmek de artık aynı anlam ve değeri taşıyor. Birbirinden farklı kahve çeşitleri, hem lezzetleri hem de kokularıyla bulunduğu ortama farklı bir hava ve aroma katıyor. Ve artık sevdiğiniz bir kahveyi, istediğiniz an içebilmek için kahve mağazalarına gitmenize gerek yok. Ünlü markaların değişik renk ve modellerde ürettiği kahve makineleri, mutfaklarınız için güzel bir hava oluşturuyor. Mutfak dekorasyonunda birleştirici bir güç haline gelen kahve makinesi modelleri, tezgahlar üzerinde ayrı bir dekorasyon alanı açtırıyor. Peki bir kahve makinesi alırken nelere dikkat etmemiz gerekir? 2019 kahve makinesi modelleri ve fiyatları nasıldır? Sizler için derledik.

kahve çeşitleri

KAHVE MAKİNESİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Bir kahve makinesi satın alırken dikkat etmeniz gereken 3 madde bulunuyor. Bazı kahve makineleri aynı anda birden fazla kahveyi üretirken, bazılarıysa sadece tek bir kahve yapabilme özelliğine sahiptir.

Hız, kullanım oranı, kahveye uygunluk ve fiyat seçenekleri... Bu seçenekler, bir kahve makinesi satın alırken bilmeniz gereken en önemli noktalardandır. Şimdi bu noktalara yakından bakalım:

kahve makinesi tavsiye 2019

1 - KULLANIM ORANI

Bir kahve makinesi satın alırken, kullanım oranınızı baş seçeneklerden biri olarak kabul etmelisiniz. Eğer günde en az 3-4 fincan kahve içen biriyseniz, performansı yüksek, haznesi geniş ve yapımı konusunda sıkıntı çıkarmayacak modelleri kullanın.

2 - İÇTİĞİNİZ KAHVEYE UYGUN MAKİNE MODELLERİ

Her kahve maalesef ki her makine modeline uygun değildir yani her model, her kahveyi yapamaz. Bu sebeple, bir makine satın alırken en sık tükettiğniz kahveyi üretme konusunda etkili olan modelleri tercih edin. 

kahve makinesi alacaklara tavsiyeler öneriler

3 - FİYAT SEÇENEKLERİ

kahve makinesi modelleri

Elbette ucuz olan kötü, pahalı olan iyidir algısına düşmeniz doğru değildir. Ancak bir kahve makinesi modeli seçerken, fiyat aralıklarına da önem vermeniz gerekir. Hem kesenize uygun olsun hem de giderlerini karşılamak konusunda sizleri zorlamayacak olan modelleri seçmelisiniz.

KAHVE MAKİNESİ MODELLERİ 2020

en iyi kahve makinesi 2020

ARÇELİK: 469 TL - 509 TL

tam otomatik kahve makinesi

ARÇELİK:  - SIEMENS: 509 TL - 1.289 TL

kahve makinesi alacaklara tavsiyeler öneriler

SIEMENS: 779 TL - 840 TL

arzum okka kahve makinesi

ARZUM OKKA: 1.880 TL

tchibo kahve makinesi kullanımı

TCHİBO: 799 TL - 599 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar