Salon dekorasyon fikirleri 2019

13 Eylül 2019, 08:00
Salon dekorasyon fikirleri 2019

Yavaş yavaş gölgelik alanlara kavuşmaya başladığımız bu süreçte, evlerimizi de sonbahara hazırlamaya başladık. Peki evlerimiz, bu muhteşem geçiş dönemi için hazır mı? Ufak bir değişiklik yapmak şart. Şık ve bir o kadar pratik dekorasyon fikirlerini sizlerle buluşturuyoruz. Özellikle salonlarınız için oldukça ideal olacak olan sonbahar dekorasyonu önerileri tüm detaylarıyla sadece yasemin.com'da! İşte tüm yönleriyle salon dekorasyon fikirleri.

Sonbahar sezonuna girmiş bulunmaktayız. Yazın tüm etkisini üzerimizden attığımız şu dönemde, salonlarımızı da sonbahar trendlerine göre dekore etmeye başlıyoruz. Peki evlerimizi, sonbahar mevsimine göre dekore etme konusunda nasıl adımlar atabiliriz? Bu anlamda birçok öneri bulunuyor. Biz sizler için; uygulaması en kolay salon dekorasyonu önerilerini sunuyoruz. Bu dekorasyonlar, hem evinizde aydınlık bir hava oluşturacak hem de daha fazla alan kazandıracak. Sonbaharın nostaljik havasını evlerinize yansıtmanız da, yine size önereceğimiz dekorasyon önerileriyle mevcut olacaktır. Öyleyse sonbahar dönemi için hazırlanan 2019 trendlerine daha yakından bakmaya başlayalım. Karşınızda 2019 salon dekorasyonu fikirleri:

SALON DEKORASYON FİKİRLERİ 2019

ev dekorasyonu 2019

Salonunuzun dekorasyonunu hazırlarken önem verilmesi gereken birkaç tüyo bulunuyor. Bunları uyguladığınız taktirde; istediğiniz bir sonbahar dekorasyonu evine kavuşmuş olacaksınız.

ev dekorasyonu fikirleri 2019

- Çiçek dekorasyonu: Sıradan bir evi renklendiren her zaman çiçeklerdir. Sonbaharın rengi her zaman için yeşil ve sarı tonlarıdır. Bu tonları temsil eden çiçekler, yaydıkları kokularla evlerinize renk katıyor.

sonbahar ev dekorasyonu

- Ev aydınlatmaları: Ev aydınlatmalarını hazırlarken doğal ışık kaynaklarını tercih edebilirsiniz. Daha doğal ve şık bir ambiyans ile yağmurlu akşamlarınıza nostaljik bir hava katabilirsiniz.

- Sezonun renkleri: Bir salonu dekore ederken her zaman doğanın tonlarını yakalamanız gerekir. Bu sebeple mavi, yeşil, turkuaz ve sarı gibi tonlar, evlerinizde en çok tercih edilmesi gereken renkler olacaktır.

salon dekorasyon fikirleri 2019

- Minimal ev düzeni: Kalabalık ve boğucu ortamdan uzaklaşmak için, kaba değil daha kibar mobilyalar tercih edin. Bu kapsamda da, mobilyalarınızda krem, bej ve beyaz tonları kullanın. Daha aydınlık ve ferah bir görünüm oluşmuş olacak ve sonbaharın boğucu yanını uzaklaştırmış olacaksınız.

salon dekorasyonu fikirleri

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar