2019 en şık perde dekorasyon önerileri

27 Haziran 2019, 08:30
2019 en şık perde dekorasyon önerileri

Bir evi en şık gösteren şey perdedir. Evinize farklı bir kimlik kazandıran perdeler için birçok dekorasyon seçeneği mevcut. Bu dekorasyonlar uygulandığı taktirde istenilen salon, yatak odası ve mutfak kimliği oluşturulabilir. 2019'un en şık perde dekorasyon önerileri ve modellerini tüm detaylarıyla haberimiz içerisinde ele aldık. 2019 perde modası ve dekorasyonunda öne çıkan fikirler, tüm detaylarıyla yasemin.com'da!

Bir evin kimliğini değiştiren, farklı bir hava kazandıran hatta renklendiren en önemli dekoratif parça perdelerdir. Evinizi hem şık hem de gösterişli kılan perdeler, birçok model çeşidiyle Taç, Linens, Koçtaş, Brillant gibi ünlü markaların kataloglarında yer alıyor. Bu farklı modelleri seçip onlardan şık bir dekorasyon oluşturmak ise sanıldığı kadar kolay olamayabiliyor. Bu durumu zorlaştıran ise çeşitlilik ve doğru dekorasyonu oluşturma konusundaki eksik bilgiler... Sizler için; evlerinizin şık ve estetik görüntüsünü oluşturan en önemli parçalardan olan perdelerinize özel dekorasyon önerilerini ve sezonun perde modellerinin fiyat aralıklarını derledik. Bir perde, odayı olduğundan daha gösterişli de kılabilir daha sönük de. Bu nedenle; perde seçerken ve dekorasyon oluştururken çok dikkatli olmak gerekir. Bu anlamda da salon dekorasyonuna özel perde modelleri de bulunur. Spor perde, fon perde, fransız tül perde bunlardan bazılarıdır... Peki bunca çeşidi olan ve evlerimizin kimliği konusunda önem arz eden perdeler için nasıl bir dekorasyon uygulanabilir? Sizler için bu soruların yanıtlarına yakından baktık:

2019 EN ŞIK PERDE DEKORASYON ÖNERİLERİ

Bir perde seçer ve dekorasyonunu yaparken; salonunuzun temasını belirlemeniz en önemli şarttır. Spor bir salon mu yoksa gösterişli ve ağır bir salon mu? Bunda karar kıldığınız anda perdenizi de seçebilirsiniz. Bir salonun ruhunu belirleyen perdeler olduğu için renk aritmatiğinde de bu noktaya değinin. Yani seçeceğiniz rengin salonunuzun havalı mı yoksa sade mi olacağı konusunda belirleyici etken olduğunu asla unutmayın.

brillant perde

Renklerin anlamları konusunda size önerebileceğimiz sakin renk ve tonlar olabilir. Peki bu tonlar hangileri derseniz; krem, soft tonda yeşil ve turuncu renkler önerimiz olacaktır. Kırmızı ve siyah renkler ise daha ağır bir ortam oluşturmanızı sağlar.

taç perde

TAÇ: 132.60 TL

TAÇ: 135.50 TL

Eğer vintage ve klasik tarzda bir model tercih ederseniz de fransız model dediğimiz tül perde modellerini kullanın. Böylelikle salonunuza şık ve zarif bir görüntü kazandırmış olursunuz.

fon perde fiyatları

KOÇTAŞ: 110 TL

KOÇTAŞ: 150 TL

fransız tül perde modelleri

LINENS: 116 TL

LINENS: 156.50 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar