2020 berjer modelleri ve fiyatları

12 Aralık 2019, 12:57
2020 berjer modelleri ve fiyatları

Pencere önlerinin oluşturduğu boşlukları, yemek masalarıyla kapatmaktan artık vazgeçin. Kaba mobilyaların, gün ışığını engellemesinden ziyade, gün ışığından ve manzaradan olabildiğince şık bir şekilde faydalanabilmeniz daha doğru bir ev dekorasyonu olacaktır. Bunu da, son dönemin en trend koltuk modellerinden olan tekli berjerler ile yapabilirsiniz. Hem alandan faydalanmak hem de güzel ve şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız, tekli berjerler ile yapabileceğiniz ev dekorasyonu önerileri, tam da sizler için uygun olacaktır. İşte en şık tekli berjer dekorasyonu önerileri!

Ev dekorasyonunda birçok farkındalık mevcut. Bu farkındalıklar masa, sandalye ve koltuk dekorasyonlarıyla rahatlıkla sağlanabilir. Berjer koltuklar, yeni sezon trendleri içerisinde en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Pencere, kalorifer ve duvar önleri gibi daha pek çok alana rahatlıkla dekore edilebilen bu parçalar için çeşitli dekorasyon önerileri bulunmakta. İsterseniz duvarlarınızın önüne bir minik masa ve tablo ile isterseniz de pencere önlerine küçük bir etejer ile... Tercih tamamen sizin. Öyleyse şimdi, tekli berjerler ile yapabileceğiniz ev dekorasyonu önerilerine yakından bakalım:

TEKLİ BERJERLER İLE YAPABİLECEĞİNİZ EV DEKORASYONU ÖNERİLERİ

İlk tercih alanınız diye bir durum, tekli berjerlerde söz konusu olmaz. Çünkü bu koltuklar salon, yatak odası, oturma odası gibi pek çok alana rahatlıkla hitap eder. Sizin önem vermeniz gereken şey; koltuk kumaşının oda mobilya dekorasyonuna uygun olmasıdır.

 yuvarlak tekli koltuk

Eğer pencere önüne dekore ediyorsanız, perde renk ve desenlerine uygun yastık ve koltuk kumaşı tercih etmeniz çok daha uygun olacaktır. Masalarınızın üzerine koyacağınız dekoratif parçalar ise odanın bütününe uygun olmalı. Ayrı bir alan oluşturmak isterken dekorasyondan tümüyle kopmanız hoş bir görüntü oluşturmayacaktır.

ev dekorasyonu fikirleri 2019

Yatak odaları için, tıpkı görselde olduğu gibi berjer altına minik kilim modelleri ya da halılar tercih edebilirsiniz. Yanına küçük bir dolap ve dergi, gazete ve kitaplarınızı yanınızda bulundurmanızı sağlayacak ve kalabalıktan uzaklaştıracak minik gazetelik ve dergilikler de uyumlu bir bütün oluşturacaktır.

 ucuz tekli berjer fiyatları

Eğer evde evcil dostlarınız varsa önerdiğimiz kilim ve halılar onlar için bir uyku alanı olabilir. Sizler de onları yanınıza alıp keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Son dönemde vintage ve bohem tarzı dekorasyonların da oldukça ilgi çektiğini söylemek gerekir. 

tekli berjer dekorasyon

2020 BERJER KOLTUK MODELLERİ

berjer koltuk ikea

IKEA: 1.099 TL

berjer modelleri 2020

IKEA: 1.099 TL - 1.119 TL

berjer modelleri doğtaş

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar