Pruzon Pomad ne işe yarar? Pruzon Pomad nasıl kullanılır?

13 Temmuz 2019, 09:06
Pruzon Pomad ne işe yarar? Pruzon Pomad nasıl kullanılır?

Türkiye’de ilk bitkisel kortizon içeren ürünlerden biri olan Pruzon Pomad kaşıntı ve egzama gibi rahatsızlıkları gidermek için kullanılır. böcek sokması, ürtiker(kurdeşen) gibi sorunlarla karşı karşıya kalanlar için doktor tarafından tavsiye edilen Pruzon Pomad hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sizler için yanıtladık. Pruzon Pomad ne işe yarar? Pruzon Pomad nasıl kullanılır? Pruzon Pomad yan etkisi var mıdır? Pruzon Pomad 2019 fiyatı nedir? öğrenmek için yazımıza göz atabilirsiniz.

Pruzon pomad; İçeriğinde bulunan bitkisel ve doğal özler sayesinde pek çok kullanım olanı bulunan etkili bir merhemdir. İlk defa görenler için şaşırtıcı olan bu krem fontöten görüntüsünde olduğundan sürüldüğünde belli olmaz. Kaşıntı kremi olarak da bilinen Pruzon pomad ister bebeklerde isterse yaşlılarda rahatlıkla kullanılabilir. 4 ana bitkisel ve doğal özden oluşturulan bu kremin içerisinde Kalamin, Çinko Oksit, Glycyrrhiza glabre (meyan kökü özütü) ve Çay ağacı yağı bulunuyor.

Pruzon Pomad ne işe yarar?

PRUZON POMAD NEYE İYİ GELİR?

Genellikle elde ve yüzde görülen egzama tedavisinde kullanılır. Yüzde yağlı egzama tedavisinde pruzon kısa sürede iyileştirme sağlamaktadır. Egzama yüzde görülebileceği gibi yağlı saç ve ciltte görülmektedir. Yağlı egzama tedavisinde olumlu sonuçlar verildiği görülmüştür. Pruzon krem seboreik dermatit sorunlarında doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.Diğer kullanım alanları ise şu şekildedir;

- Bebeklerde oluşan pişikler,
- Kurdeşen,
- Genital kaşıntılar,
- Yaralarda,
- Cilt tahrişlerinde.

PRUZON POMAD NASIL KULLANILIR?

PRUZON POMAD NASIL KULLANILIR?

İlk 3 gün kaşıntının olduğu bölgeye sabah ve akşam ince tabaka halinde sürülür. 3. günün sonunda günde 1 defa sürmek yeterlidir.

PRUZON POMAD FİYATI

Etkili olan pruzon pomad fiyatı etkisi büyük ama fiyatı küçük kremler arasında yer almaktadır. Pruzon krem fiyatı 23-30 TL arasında değişmektedir.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar