Zayn Malik'ten One Direction'a gönderme

08 Kasım 2018, 10:07
Zayn Malik'ten One Direction'a gönderme

Ünlü şarkıcı Zayn Malik, solisti olduğu eski grubu One Direction'a göndermede bulundu. İşte, haberin detayları...

Zayn Malik, bir dönem birlikte çalıştığı grubu One Direction’dan ayrılma sürecinden sonra birbirleriyle görüşmediklerini cesurca itiraf etti.

2015 yılında One Direction grubundan ayrıldıktan sonra kariyerine tek başına devam etme kararı alan Zayn Malik, gruptan hiçbiriyle yakın arkadaş dahi olmadığını açıkladı.

Vogue dergisine röportaj veren 25 yaşındaki şarkıcı Malik, “Çok fazla insanla görüşmeyi sevmem. Uzun süredir hiçbiriyle konuşmadım" diyerek duygularını ifade etti.

Malik "Ben ayrıldıktan sonra bazı olaylar yaşandı. Küçük şeylerdi ama art niyetliydi. Hiç beklemezdim” diyerek cümlesine devam etti.

2010 yılında oldukça genç yaşta kurdukları grupta, Malik, “Aramızda hiçbir bağ oluşmadı. Her zaman sahneye çıkıp performanslarımızı sergiledik. Özellikle beş farklı karakter olunca da seyirci yanlış algıladı. Ama ilişkiler böyledir. Ayrılıklar da yaşanır” diyerek net bir şekilde 'One Direction' hakkında yorumda bulundu.

Ünlü genç şarkıcı Zayn Malik, ünlü model Gigi Hadid ile uzun bir birliktelik yaşıyor. Ünlü gözde çiftler listesinde yer alıyorlar.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar