2019 sezonunun ayakkabı modelleri

07 Nisan 2019, 13:40
2019 sezonunun ayakkabı modelleri

İster klasikçi olun ister farklılık arayan, ayakkabılarınız için istediğiniz modeller bu ilkbahar ve yaz sezonunda reyonlardaki yerlerini alacak. Peki bu yaz hangi tarz ayakkabı modellerini vitrinlerde göreceğiz? Sizler için 2019 ilkbahar ve yaz sezonunun ayakkabı trendlerini derledik. İşte size hem şıklık hem de farklılık kazandıracak olan o ayakkabı trendleri!

Ayakkabılar daima elbiselerimizin tamamlayıcılarıdır. Şıklık ve güzellik kavramlarının belirleyicisidir. Tabi tüm bunların yanında rahatlığın da simgesidir. Peki bir ayakkabı da önemli olan sadece şıklık ve rahatlık mıdır? Elbette hayır. Tıpkı elbiselerimizde olduğu gibi ayakkabılarımızda da trendleri takip edip modaya uygun bir kombin yakalamamız mümkün. Sizler için 2019 ilkbahar ve yaz sezonunun ayakkabı trendlerini belirledik. İster tüylü modeller ister hem sandalet hem de spor bir görünüm. İşte 2019 ilkbahar/yaz sezonunun ayakkabı trendleri!

NEON AYAKKABI

Neon ayakkabı

Elorzaa Kadın Ayakkabı - Elle Shoes: 359.90 TL

Farklı ve kimliğime uygun modeller, alışılagelmişin dışında modeller tercih etmek istiyorum diyorsanız, neon ayakkabılar tam da size göre olacaktır.

PLATFORM AYAKKABI

Platform ayakkabı

H&M Platformlu Sandalet Ayakkabı: 149 TL

Platform ayakkabılar ilkbahar ve yaz döneminde de, sarı vb. tonlarıyla karşımızda yer alıyor. Bu tarz bu ayakkabıları özellikle kısa paçalı kot pantolonlarınız ile kombinleyebilirsiniz.

SPOR SANDALET MODELİ

Sandalet modelleri

Elle Velma Kadın Sandalet Beyaz: 359.90 TL

Hem spor şıklığını hem de sandalet rahatlığını bir arada bulabileceğiniz spor sandalet ayakkabılar da, bu ilkbahar ve yaz döneminin en tercih edilen ayakkabıları arasında.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar