Spor giyimde kombin oluşturmanın ipuçları

07 Haziran 2019, 08:24
Spor giyimde kombin oluşturmanın ipuçları

Spor giyiminde hem şıklığı yakalamak hem de sportif bir görüntü oluşturmak mümkün. Ramazan Bayramı sürecinde kullanabileceğiniz bu kombinler, sizlere o istediğiniz görünümü sağlama fırsatını verecek. Spor giyimde hem şık hem de sportif bir görünüm sağlamanın yolları, tüm detaylarıyla haberimiz içerisinde.

Hem şık hem de rahat bir görünüm elde etmek her kadının isteğidir. Bu da çoğunlukla spor giyimle mümkün olur. Spor giyimde önemli olanın daima rahatlık olduğu düşünülür ancak doğru kombin konuları da bir o kadar önemlidir. Bu sebeple; spor giyimde hem spor hem de şık görünüm elde etmenin yolları her zaman için merak edilmiştir. Peki spor giyim kombinleri oluştururken her zaman doğru bir yol mu izliyoruz? İstediğimiz şıklığı elde edebilmek için önem vermemiz gereken noktalar yok mu? Elbette var. Yalnızca 4 parçaya önem vererek, spor ve şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Etekler, elbiseler, pantolonlar... Sizler için, spor ve şık bir görünüm sağlamanın yollarını, haberimiz içerisinde detaylıca derledik. Eminiz bu içerik, istediğiniz sportif şıklığı yakalamanız konusunda oldukça yararlı olacaktır. 

spor ve şık giyinmenin yolları

Öyleyse şimdi bayramda hem şık hem de spor bir görüntü elde etmenizi sağlayacak olan kombin önerilerine yakından bakalım:

SPOR GİYİM KOMBİNİNDE ÖNEMLİ OLAN 4 PARÇA

Spor giyimde istediğimiz görünümü ve kombini oluşturmanın 4 temel parçası bulunuyor. Eğer bu parçaları kombininizde kullanırsanız, istediğiniz kimliği elde edebilirsiniz.

A KESİM ELBİSE MODELLERİ

a kesim elbise modelleri

Hem spor bir görünüm elde etmek hem de elbise giymek istiyorum diyorsanız; A kesimli elbise modelleri sizler için en uygun olanıdır. Birçok ünlü markanın kataloglarında yer almaya başlayan çizgili A kesim etekler, hem istediğiniz görünümü elde ettirecek hem de salaşlık katacaktır.

SALAŞ CEKET MODELLERİ

spor kıyafet modelleri bayan

Özellikle tesettürlü hanımların en çok tercih ettiği sezon trendi olan salaş ceketler, en büyük kurtarıcılardan biri oluyor. Çünkü hem şık hem de spor bir görünümü size sağlıyor. Bu ceketleri, beyaz koton gömleklere kombinleyebilirsiniz. 

KREP BOL PANTOLON MODELLERİ

krep bol pantolon modelleri

Giyen kişide büyük bir rahatlık hissi uyandıran krep bol pantolonlar, istediğiniz parçayla kombinleyebileceğiniz modellerden. 

PİLELİ ETEK MODELLERİ 

pileli etek modelleri

Yine özellikle tesettürlü kadınların dolabında olması gereken parçalardan biri olan pileli etek modelleri; sweatler, tişört – denim ceketler ve tuniklerle kombinlenebilir. Dolapların başrol parçasıdır diyebiliriz.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar