Ali Sunal'ın nişanlandığı güzel, Nazlı Kurbanzade kimdir?

10 Mart 2018, 16:56
Ali Sunal'ın nişanlandığı güzel, Nazlı Kurbanzade kimdir?

Yeşilçamın usta ismi Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal geçtiğimiz günlerde Nazlı Kurbanzade ile nişanlandı. İkinci kez nikah masasına oturmayı planlayan Ali Sunal'ın yaza düğün yapması bekleniyor. Peki Ali Sunal'ın nişanlısı Nazlı Kurbanzade kimdir?

Yeşilçamın usta isimlerinden Kemal Sunal'ın oğlu oyuncu Ali Sunal, Gökçe Bahadır ile yapmış olduğu ilk evliliğini 2012 yılında noktalandırmışlardı. Özel hayatı ile anılmaktan hoşlanmayan Ali Sunal, şimdilerde ise gündemimize yeni evlilik haberi ile düştü. 

ali sunal

Ünlü oyuncu Ali Sunal, uzun süredir birlikte olduğu Nazlı Kurbanzade ile aile arasında nişan merasimi yaptı. Ali Sunal ve Nazlı Kurbanzade çiftinin yaza düğün yapacağı söylentiler arasında yer aldı.

nazlı kurbanzade

NAZLI KURBANZADE KİMDİR?

Oyuncu Ali Sunal'ın nişanlısı haberi ile duyduğumuz Nazlı Kurbanzade hakkında pek bir bilgi bulunmuyor. 

Nazlı Kurbanzade, cemiyetin ünlü simalarından Bülent Kurbanzade'nin kızıdır. Koç Üniversitesinde Hukuk fakültesini tamamlamış ardından Paris Summer İnsititute'de eğitimine devam etmiştir. 

Nazlı Kurbanzade, 2014 yılında başladığı operasyon direktörlüğü görevine halen devam etmektedir. Çağadaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği'nin (ÇABA) projelerine de destek olan Kurbanzade, Ali Sunal ile de ÇABA'nın düzenlemiş olduğu bir etkinlik sayesinde tanışmıştır.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • srlami 1 ay önce Şikayet Et
    ben de ezo ile evlenmek istiyorum. cok hoş bir kiz.
    Cevapla
  • Murat ata 1 ay önce Şikayet Et
    Kemal Sunal basit biri değildi içimizdeki kriptolardandı gezide oğlunun reisle görüşen heyete başkanlık etmesi boşa değil. Beyaz türk bu aileyede damat olmadı boş değil
    Cevapla