20 Temmuz 2019'da vizyona giren filmler

21 Temmuz 2019, 08:40
20 Temmuz 2019'da vizyona giren filmler

Türkiye'de sinema salonlarında bu hafta birbirinden ilginç konulu yerli ve yabancı olmak üzere çeşitli filmler beyazperdede izleyicileriyle buluşacak. Merakla beklenen filmler listesine bu hafta birbirinden ilgi çekici yeni filmler eklendi. İşte, sinemasevenleri mutlu edecek bu hafta vizyona girecek olan filmler...

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 1'i yerli 4 film vizyona giriyor. Merakla beklenen film listeleri sinemaseverler için beyazperdeye yansıyacak. Birbirinden farklı konu anlatımlarıyla izleyicileri perdeye kilitleyecek bu filmler 2019 yaz aylarına damga vuran filmler arasında olacak. Bu hafta vizyona yeni filmleri sizler için listeledik. İşte, sinemaseverlerin vizyona girmesini merakla beklediği, bu hafta vizyona girecek olan birbirinden ilginç film listeleri...

 VİZYONDAKİ FİLMLER

Kaçış Planı

Rocky serisi ile üne kavuşan yetenekli Hollywood oyuncu Sylvester Stallone'nin başrolde oynadığı bir başka harika film serisi olan "Kaçış Planı" düşmanlarıyla yüzleşmek ve zaman dolmadan rehineleri kurtarmak için ölümcül bir kurtarma görevine girişen Breslin ve ekibinin zorlu mücadelesini anlatıyor.

Ölü Adam

Fantastik dram senaryosu ile vahşi batı türündeki "Ölü Adam" filminin başrollerinde Johnny Depp, Gary Farmer, Crispin Glover, Lance Henriksen, Michael Wincott, Eugene Byrd, John Hurt, Robert Mitchum, Gabriel Byrne, Jared Harris, Billy Bob Thornton ve Alfred Molina oynuyor. Vahşi batıya doğru bir yolculuğa çıkan William Blake'in, Nobody (Hiç Kimse) adındaki Kızılderili ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını anlatıyor.

Amerikan Soygunu

Barty Layton'un yönetmen koltuğundaki "Amerikan Soygunu", sanat tarihindeki en büyük hırsızlıklardan birini konu edinen gerçek yaşanmış bir hikayeyi kaleme alıyor.

Karanlık Sular

İngiliz aktris ve model Kaya Scodelario'nun başrolünde yer aldığı "Ölümcül Sular"; Florida'yı vuran kasırga sonucu yaşanan selde babasını kurtarmaya çalışırken hayatta kalma savaşı veren genç bir kadının hikayesini beyazperdeye yansıtıyor.

Astronot Willy: Macera Gezegeni

Eric Tosti'nin yönettiği animasyon filmi "Astronot Willy: Macera Gezegeni", ailesiyle yaptığı uzay yolculuğu sırasında kayıplara karışan Willy'nin, ailesine geri dönme çabası sırasında yaşadığı maceraları konu alıyor.

Aslan Kral

Yönetmen ve aktör Jon Favreau imzalı Aslan Kral filminde, küçük Simba’nın büyüme hikayesi anlatılıyor. Seslendirmesini Tamer Karadağlı üstleniyor. Bu animasyon sizi çok etkileyecek.

Gloria Bell

Uzun bir aradan sonra yeniden beyazperdede gördüğümüz Julianne Moore, orta yaşta aşk yaşayan iki insanın hikayesini ele almaktadır. Gloria Bell filminde, Caren Pistorius, Michael Cera, Brad Garrett ve Rita Wilson gibi isimleri de göreceksiniz.

Zavallı

Zavallı filmi, sürekli üzgün ve kendini üzüntünün içinde boğmuş bir avukatın ilginç hikayesiyle sinemaseverlerin karşısına çıkıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Babis Makridis, başrolde ise Yannis Drakopoulos yer almaktadır.

Kripto Vurgun

Crypto filmi, kara parayı aklama mücadelesi eden bir ajanının hikayesini ele alıyor. Karmakarışık bir yolsuzluk ve dolandırıcılık ağını araştırmakla görevlendirilen ajan, değişen ekonomik düzende aile çiftliklerini ayakta tutmaya çalışan babası ve abisinin yaşadığı memleketi New York’a gelir. Ajan kısa süre içerisinde kendini tehlikeli bir yeraltı dünyasında tuzağa düşmüş halde bulur. John Stalberg Jr.’ın yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Kurt Russell, Luke Hemsworth, Alexis Bledel, Cat Alter gibi isimler var.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar