Uygulamayı bırakmanız gereken dekorasyon önerileri

Evler için uygulanan çeşitli dekorasyon önerileri mevcut. Ancak hepsi günümüz dekorasyon modasına uygun değil. Nitekim birçoğunu da bu gerçeği bilmeden uygularız. Sizler için bu dekorasyon önerileri içerisinde yer alan ve artık modası geçmiş olan fikirleri derledik. Artık evinizde uygulamayı bırakmanız gereken dekorasyon önerileri, tüm detaylarıyla haberimiz içerisinde.

Moda, her zaman kendisini yenileyen ve farklı kimlikler kazandıran bir kavramdır. Nitekim dekorasyon da böyledir. Her yıl değişen stiller, ev dekorasyonunda da kendisini gösterir. Ancak birçok insan, trendi artık bir önceki yılda kalmış olan dekorasyon modellerini bilmez ve bunları evlerinde uygulamaya devam ederler. Tıpkı 2020 dekorasyon sezonunda olduğu gibi. Sizlere artık 2019 dekorasyon sezonunda kalan ve bu sezon içerisinde uygulamamanız gereken dekorasyon modellerini bir araya getirdik. Haydi gelin şimdi, evlerinizde uygulamamanız gereken 5 dekorasyon önerisine yakından bakalım:

TROPİKAL YAPRAK DESENLER

Tropikal yaprak desen stili

Tropikal yaprak desen stili

Ev dekorasyonu için duvar kağıtları, abajur ve kırlent deseni olarak tercih edilen, perde kumaşlarında kullanılan tropikal yaprak desenleri artık modasını kaybetmiş durumda. Bu desenler yerine artık geometrik şekiller moda.

ROSE GOLD DESENLER

Rose gold desenler

Rose gold desenler

2018 yılının en popüler duvar panosu desenlerinden biri olan rose gold, özellikle genç kız odaları ve dekoratif eşyalarında sıkça karşımıza çıkıyordu. Artık bu renkten uzaklaşmanın vaktidir. Onun yerine siyah, altın ya da gümüş renkleri tercih edin.

DAMASK DESEN KULLANIMI

Damask desen kullanımı

Damask desen kullanımı

Klasik ve romantik desen kesimlerinin bir numaralı modeli olan damask desen, sezonun veda edilen dekorasyon çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Her ne kadar zamansız olarak tanımlansa da, artık vazgeçmenin vaktidir. Kırlent, duvar kağıdı, koltuk kumaşı, halı ve daha pek çok üründe dekorasyon parçası olarak kullanılıyor olsa da...

HOLLYWOOD STİL AYNA MODELLERİ

Hollywood stil ayna modelleri

Hollywood stil ayna modelleri

Nasıl ki artık Barbie stil aynaların modası tarih olduysa Hollywood stil aynalar için de aynı şey söz konusu. Ayna kenarı ışıklandırmalarından vazgeçin. Aynı şekilde ayna masası altında tüylü halılar da kullanmayın.

MARİNE DESEN MOBİLYA KULLANIMI

Marine desen mobilyalar

Marine desen mobilyalar

2017 yılından bu yana devam eden marine stil mobilyalar, eskisi kadar olmasa da etkisini sürdürüyor. Yaz esintilerini yansıtan lacivert – beyaz renk döşemeler artık modasını kaybetmiş durumda. Bu sebepledir ki, bu dekorasyondan da vazgeçin.

Kahvenin acılığı nasıl giderilir? Türk kahvesinin acısını gidermek için yöntemler

İLİŞKİLİ HABER

Kahvenin acılığı nasıl giderilir? Türk kahvesinin acısını gidermek için yöntemler

BİR YORUM YAPIN 0