Kargoların çalışma saatleri kaçtır? Kargo firmaları kaçta kapanıyor?

Evrak, paket ya da hediyelerimizi en kolay ulaştırmanın yolu olan kargo firmaları hakkında birçok soru vatandaşlar tarafından internette araştırılıyor. Peki 2023 kargo çalışma saatleri kaçtır? Kargolar kaça kadar açık, saat kaçta kapanıyor? Hafta sonu kargolar açık mı? İşte, MNG, PTT, Aras, Yurtiçi ve Sürat kargonun çalışma saatleri ve iletişim bilgileri...

Günümüzde birine bir şey ulaştırmak istediğimizde çoğu zaman kargo firmalarını kullanmayı tercih ediyoruz. Türkiye'nin ve dünyanın pek çok farklı noktasına kısa süre içerisinde istediğimiz şeyleri ulaştırma imkanı tanıyan kargo firmaları her dönem yoğun ilgi görüyor. Hızlı ve pratik olmasıyla dikkat çeken kargo firmalarının çalışma saatleri ise vatandaşlar tarafından internette sıklıkla araştırılıyor. Onlarca firma arasından size en uygun olan koşul ve şartlardaki firmaları seçebilirsiniz. PTT, Yurtiçi, MNG, Aras, Sürat Kargoların çalışma saatlerine gelin birlikte göz atalım.

Avrupa Yakası AVMİLİŞKİLİ HABERAvrupa Yakası AVM'ler kaça kadar açık? AVM'ler kaçta kapanıyor?

2023 KARGOLARIN ÇALIŞMA SAATLERİ 

Türkiye'nin tüm illerine hizmet veren kargo firmalarının çalışma saatleri farklılık gösterebilmektedir. MNG, Yurtiçi, PTT, Aras ve Sürat kargo başta olmak üzere birçok kargo firması arasından kendinize en uygun özellikteki kargo firmalarını tercih edebilirsiniz. Her firmanın çalışma saatleri birbiriyle farklılık göstermektedir.

PTT KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ KAÇTIR? PTT KARGO HAFTA SONU AÇIK MI?

Türkiye'nin en geniş dağıtım ağına sahip olan PTT kargo yalnızca kargo hizmeti değil aynı zamanda bankacılık hizmeti de vermektedir. Hafta içi ve cumartesi günleri ziyaretçilerine hizmet veren PTT kargo sabah saat 08.30'da açılıyor ve akşam 17.30'da kapanmaktadır. 

PTT kargo çalışma saatleri

PTT kargo çalışma saatleri

Kargo teslimatları cumartesi günü gerçekleştirilirken; pazar günleri ise kapalıdır.

PTT kargo kaça kadar açık?

PTT kargo kaça kadar açık?

PTT KARGO ÖĞLE TATİLİ SAAT KAÇTA VE NE KADAR SÜRÜYOR?

PTT kargo saat 12.30'da öğle tatili başlangıcı yapıyor ve 1 saat boyunca hizmet vermiyor. Öğle tatili saat 13.30'da sonlanmaktadır.

PTT kargo öğle arası saatleri

PTT kargo öğle arası saatleri

PTT KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

Eğer PTT kargoya telefon üzerinden ulaşmak isterseniz; 444 1 788 numaralı PTT Çağrı Merkezi üzerinden her saatte arama yapabilirsiniz.

PTT kargo müşteri hizmetleri numarası

PTT kargo müşteri hizmetleri numarası

SÜRAT KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ KAÇTIR? SÜRAT KARGO HAFTA SONU AÇIK MI?

Türkiye'nin tüm illerine hizmet veren Sürat Kargo, hafta içi her gün sabah saat 08.30 ve akşam 18.00 saatleri arası çalışmaktadır. Hafta sonu ise yalnızca cumartesi günleri 08.30 ve 14:00 arası hizmet veren Sürat Kargo, pazar günleri kapalıdır.

Sürat Kargo çalışma saatleri

Sürat Kargo çalışma saatleri

SÜRAT KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

Sürat kargoya şubeye gitmeden telefon üzerinden ulaşmak isterseniz; 0850 202 02 02 numaralı Çağrı Merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sürat Kargo çağrı merkezi numarası

Sürat Kargo çağrı merkezi numarası

ARAS KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ KAÇTIR? ARAS KARGO HAFTA SONU AÇIK MI?

Türkiye'de en çok tercih edilen kargo firmalarının başında gelen Aras kargo, hafta içi sabah 09.00 ve akşam 18.00 arası müşterilerine kapılarını aralamaktadır. Pazar günleri kapalı olan kargo, cumartesi günleri ise 09.30 ve 15:00 arası hizmet vermektedir. 

Aras Kargo çalışma saatleri

Aras Kargo çalışma saatleri

ARAS KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

Aras Kargo'ya telefon aracılığıyla ulaşmak isterseniz 444 25 52 numaralı telefon numarasıyla hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Aras Kargo müşteri hizmetleri saatleri

Aras Kargo müşteri hizmetleri saatleri

MNG KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ KAÇTIR? MNG KARGO HAFTA SONU AÇIK MI?

MNG kargo şubeleri hafta içi saat 08.30 ile akşam 18.00 arası müşterilerine hizmet vermektedir. Cumartesi günleri ise saat sabah 08.30 ile 14.00 arasında çalışan kargo firması, Pazar günleri kapalıdır.

MNG kargo çalışma saatleri

MNG kargo çalışma saatleri

MNG KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

Eğer telefon üzerinden gönderinize ilişkin bilgi almak isterseniz 444 06 06 – 0850 222 06 06 Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.

MNG kargo çağrı merkezi numarası

MNG kargo çağrı merkezi numarası

YURTİÇİ KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ KAÇTIR? YURTİÇİ KARGO HAFTA SONU AÇIK MI?

Türkiye'nin en çok tercih edilen kargo firmalarından Yurtiçi Kargo, hafta içi 09.00 ve 18.00 saatleri arasında müşterilerine hizmet vermektedir. Hafta sonları ise yalnızca cumartesi günleri 09.00 ve 18.00 arası hizmet veren Yurtiçi Kargo, pazar günleri çalışmamaktadır.

Yurtiçi Kargo çalışma saatleri

Yurtiçi Kargo çalışma saatleri

YURTİÇİ KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI

Yurtiçi kargo firmasına 444 99 99 numaralı çağrı merkezinden 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri numarası

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri numarası

2023 dini günler takvimi! 2023 dini günler ne zaman? Dini bayramlar 2023

İLİŞKİLİ HABER

2023 dini günler takvimi! 2023 dini günler ne zaman? Dini bayramlar 2023
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0