Orta boy saçların bakımı zor olarak bilinse de aslında kullanış bakımından oldukça rahattır. Bu sezonun trendleri arasında sıkça göreceğimiz orta boy saç modasına, şimdiden birçok ünlü isimde katıldı. İşte ünlülerin orta boy saçları ve kullanış şekilleri...

Orta boy saç modeli, omuz hizasında olan saç kesimlerine denir. Son zamanlarda kısa saç modellerinin trend olmasıyla birlikte saçını kısa kestirmek istemeyenlerin tercih ettiği saç modeli haline geldi. Orta boy saç modelleri ünlüler arasında da yaygın olarak kullanılmaya başlandı.

Kate Mara, genellikle kısa saçlarıyla hafızamızda yer etse de radikal bir kararla saçlarını uzatmaya karar vermiş. Saçlarının köklerini koyu renk tercih ederek olduğundan daha dolgun ve hacimli göstermiş. Kate Huson ise, sürekli olarak kullandığı uzun saçlarından sıkılmış olmalı ki saçlarını orta boy kestirmiş. Saçlarının uçlarını hafif dalga vererek doğal bir tarz oluşturmuş.

Saç ve makyaj tarzıyla adeta ikon haline gelen genç şarkıcı Lorde, orta boy olarak kullandığı saçlarını kabartıp, dalgalı olarak kullanıyor. Sürekli güzelliği ile konuşulan Margot Robbie de saçlarını ya kısa ya da orta boyda tercih ediyor. Saçlarını yandan ayırıp ardından gelişigüzel karıştırarak, dağınık ama şık bir görünüm veriyor. Kendall Jenner ise, orta boy olarak kullandığı saçlarını saç köpüğü ile ıslatarak modern bir hava veriyor.

İLİŞKİLİ HABER

Saç bakımında doğru bilinen 5 yanlış nedir?

İLİŞKİLİ HABER

İnce telli saçlar nasıl hacimli gözükür?

İLİŞKİLİ HABER

Küpe seçerken dikkat edilmesi gerekenler

İLİŞKİLİ HABER

2018 sezonun en yeni güzellik ürünleri

İLİŞKİLİ HABER

Gelin saçı yaptırırken nelere dikkat edilmeli?

İLİŞKİLİ HABER

Kısa saç kimlere yakışır?

BİR YORUM YAPIN 0