Plaj sezonunun açılmasıyla birlikte plajlarda kullanılacak saç modelleri gün yüzüne çıkmaya başladı. İşte 2018'in en havalı plaj saç modelleri...

Tatil sezonu açılmasıyla birlikte plajlar dolmaya ve sahiller canlanmaya başladı. Bu sezon sahillerde salaş ve dağınık topuzlar,saç aksesuarları ve bandanalar moda! Sahilde stili ile kendin söz ettirmek isteyen kadınlar için 2018 plaj saç modasını sizler için derledik. 

İşte 2018 plaj saç modası:

2018 plaj saç modası

Geçtiğimiz sezon plajlarda tepeden sıkıca tutturulmuş atkuyruğu ve topuzlar modayken, bu sezon ise salaş bırakılmış saçlar ve yarım topuzlar ön planda. 90'lı yıllara damgasını vuran, desenli ve renkli bandanalar bu sezon saç aksesuarı olarak geri dönüyor ve bu salaş saçları renklendirecek. 

2018 plaj saç modası

Kötü saç günü kurtarıcısı olarak bilinen örgülü saçlar, bu sezon plajlarda da en sık tercih edilen saç modellerinden olacak. Bol saç örgüleri, yarım toplanmış saçların arasına atılan örgüler, örgüden yapılan topuzlar sizi plajlarda bir adım öne geçirecek. 

2018 plaj saç modası

Bu saç modellerin yanı sıra özellikle salaş saçların arasında kullanacağınız deniz kabuğu, deniz yıldızı formundaki saç aksesuarları ile saçlarınıza farklı bir hava ve canlılık katabilirsiniz. 

İLİŞKİLİ HABER

Türk kahvesi yapmanın püf noktaları

İLİŞKİLİ HABER

Trend alarmı: Mini güneş gözlüğü

BİR YORUM YAPIN 0