Benefit kozmetik markası, yaz aylarına özel muhteşem formüllü bir fondötene imza attı. Sizler için Benfit'in yeni çıkardığı Hello Happy Soft Blur fondötenin ayrıntılı incelemesini yaptık. İşte Benefit Hello Happy Soft Blur fondöten incelemesi...

Doğal görünümlü fondöten arayanlara müjde! Dünyanın en iyi kozmetik markalarının önde gelen isimlerinden Benefit, her daim gülmeyi seven kadınlar için çizgilere dolmayan ve cilde kusursuz görünümü veren bir fondöten çıkardı. 

İşte Benefit Hello Happy Soft Blur fondöten incelemesi...

12 farklı renk tonundan oluşan bu fondöten, yüzde ağırlık hissi vermeden cilt tonunu eşitliyor. Cildinin nefes almadığı için fondöten kullanmayanların çok seveceği bu ürün, içeriğindeki doğal özler sayesinde %98 oranda cildin nefes almasını engellemiyor.

Eğlenceli bir ambalaja sahip olan bu fondöteni ilk uyguladığınızda 'blur' yani pürüzsüz bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Mat ve ince yapısı sayesinde doğal görünüm veren bu fondöten, SPF 15 içeriyor. Özellikle fotoğraf çekimleri için üretilmiş. Mat yapıda olmasına rağmen pudra efekti vermiyor. İçerisinde doğal yansımalı aydınlatıcılar bulunuyor.

Ürünün fiyatı ise 215 TL.

İLİŞKİLİ HABER

En etkili göz çevresi serumları

İLİŞKİLİ HABER

En etkili ve en iyi saç peelingleri

BİR YORUM YAPIN 0