Holografik makyaj trend nedir?

12 Ekim 2018, 08:09
Holografik makyaj trend nedir?

Sıra dışı makyaj tutkunlarını sevindirecek yeni bir trend ortaya çıktı. Parlaklık veren ürünlerle yapılan Holografik makyajın detaylarını sizler için araştırdık…

Holografik makyaj, uzay ışığının parlaklığından esinlenilerek bilim kurgu içeren göz makyajı yapılarak sosyal medyada popüler olmaya başladı. "Yasemin.com" ekibi olarak sizler için sezonun en trend makyajı arasında hızla ilerleyen holografik makyajın detaylarını sizler için araştırdık.

İŞTE HOLOGRAFİK MAKYAJ MODASI:

Uygulaması oldukça kolay olan bu makyajda yoğun kapatıcılı ten ürünleri yerine yoğun renk veren krem farlar kullanılıyor. İçerisinde ışıltı içeren bir fondöten kullanarak ten makyajınızı kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Aynı zamanda bu makyajın en önemli detayı metalik farlar. Göz kapağınızın tamamına koyu bir şekilde farı uyguladıktan sonra üzerinden highlighter ile geçebilirsiniz.

Bu makyajda yüzünüze kontür uygulaması yapmanıza gerek yok. Yalnızca makyajınızın ıslak görünmesi ve aydınlık görünmesi için sıvı ürünler kullanabilirsiniz. Eğer ıslak ürünler kullanmadıysanız, Make Up Forever Mist & Fix Makyaj Sabitleyici Sprey ürünü ile sezonun trend makyajını kısa sürede yapabilirsiniz.

Sedefli bir ruj ile tamamlayabileceğiniz holografik makyajı özel davetlerde ya da düğünlerde kullanabilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar