Sinoz leke kremi gerçekten işe yarıyor mu? Sinoz kremin yorumları

Sosyal medyada son günlerde sık sık karşılaştığınız aynı zamanda cildinizdeki lekelerden kurtulmak için internette leke kremi diye aradığınızda ilk sıralarda karşılaştığınız Sinoz Leke kremi gerçekten ciltteki lekeleri gideriyor mu? Sinoz leke kremini hakkında merak edilen tüm soruların yanıtı hazırladığımız bu yazıda kolayca bulabilirsiniz.

Cilt lekeleri yaşamın ilerleyen dönemlerinde gelişen koşullar, yanlış beslenme, genetik yapı, kirli hava, makyajla uyuma ya da daha farklı nedenlerden dolayı oluşabilir. Normal cilt renginden daha belirgin olarak ortaya çıkan lekeleri gidermek için her türlü yöntemi deniyor farklı farklı ürünlerle cildinizdeki lekelerden kurtulmak istiyorsanız sizlere muhteşem bir haberimiz var. Son günlerde adını sıkça duyduğunuz ünlü isimlerin bile severek kullandığı Sinoz Leke kremini sizler için mercek altına aldık. 

Sinoz yerli bir marka ve 2008 yılında kurulmuş. Günümüzde ise yurt dışında pek çok ülkeye ihracat edildiği görülüyor.

SİNOZ LEKE KREMİ NEDİR? NE İŞE YARAR?

Sinoz Leke kreminin içerisinde bol miktarda C vitamini bulunuyor. Böylelikle çeşitli dış etmenler nedeni ile oluşan lekelerin giderilmesini sağlarken cilt beyazlatmaya da yardımcı oluyor. 

Yuvarlak bir ambalajı olan Sinoz leke kreminin içerisinde 30 ml ürün bulunuyor. Kremin içerisinde kesinlikle kimyasal ürün bulunmamakta olup uzun vadede cilde zararlı olmayacağı firma tarafından ifade ediliyor. At kestanesi, papatya ve su teresi gibi tamamen doğal bitkisel maddelerden hazırlanıyor.

Sabah ve akşam düzenli bir şekilde uygulanması gereken Sinoz leke kreminin ciltte oluşan lekeleri gidermektir. Güneş lekeleri ve sivilce lekeleri en çok kullanılma amacıdır. Ancak bunun dışında ağda nedeni ile oluşan kararmalar nedeni ile de tercih edilebilir. Bıyık, bikini ve kol altı kararmaları için leke giderici ve beyazlatıcı özelliği nedeni ile kullanabilirsiniz.

SİNOZ

SİNOZ

Leke giderici kremin etkisini görmek için en az 1 ay düzenli kullanılması gerekiyor. Cilt bir anda yenilenmediğinden dolayı kısa sürede mucizeler beklememek gerekli.

sinoz leke kremi

sinoz leke kremi

Lekeleri için bu ürünü kullanan pek çok kişi mevcut. Yorumlarda düzenli kullanımın üzerinde duruluyor. 1 hafta kullanıp sonuç almayı beklemek hayali oluyor. Ancak unutmamalısınız ki her krem herkeste aynı sonucu vermiyor. Sinoz krem kullananlar arasında memnuniyetini belirtenler kadar işe yaramadığını söyleyenler de bulunuyor.

sinoz krem nasıl kullanılır

sinoz krem nasıl kullanılır

Sinoz leke giderici krem yorumlarında uzun süreli lekeleri tamamen geçirmese dahi %60-80 aralığında iyileşmelere neden olduğu var. Ayrıca kremi sadece nemlendirici olarak kullananlar da mevcut.

Varis nedir? Varis neden oluşur ve nasıl gider? En etkili varis gideren yöntemler

İLİŞKİLİ HABER

Varis nedir? Varis neden oluşur ve nasıl gider? En etkili varis gideren yöntemler
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 90

Hatice Aksoy 2 yıl önce

Yeni sipariş verdim yolda. Yorumlar canımı sıktı biraz ama denicem yorumumu haftada bir size yazarım

Gülhan 2 yıl önce

Sinoz leke kremi ni 3 gündür kullanıyorum yüzümde minik minik beyaz sivilceler çıkmaya başladı ürünü beğenmiştim aslında ama bu hiç olmadi giden Parama üzülüyorum

Hacer 2 yıl önce

Leke kremi kullandim 2kutu ama hicbir etki olmadi.hep abartmışlar.kac ay kullandim birde acaba diye...yalan hep para tuzagi

Toplam 1 beğeni

Merve 2 yıl önce

Sinoz sitesinden aldığım kremden çok memnun kaldım fakat aynı leke giderici kremi kardeşim Trendyol dan aldı içeriği ve kokusunun çok farklı olduğunu gözlemledik kardeşim Trendyol dan aldığını kullandı ben sinoz sitesinden aldığım kremi kullandım ben çok memnun kaldım fakat aynı kremi Trendyol dan alan kardeşim hiç memnun kalmadi kesinlikle Trendyol dan almayın...

Toplam 1 beğeni

Sahin 1 yıl önce

O zaman bende kardeşinle aynı gruptayim Trendyol dan aldım.simdi çöp mu oldu benim param umutlarım.

Toplam 0 Beğeni

Seher 2 yıl önce

Yüzündeki lekeleri açtı evet yüzümde soyulma oldu ama ölü deriler gitti diye düşünüyorum ve yanma hissi oluyor 3 4 dk sonra geçiyor

Yorumların Tümünü Okuyun