Tokalon Güneş kremi ne işe yarar? Tokalon Güneş kremi fiyatı 2023

Uygun fiyatlı güneş kremi arayıp, Tokalon Güneş kremi ile karşılaştıysanız mutlaka yazımızı okumalısınız. Piyasadaki güneş kremlerine göre fiyatı oldukça uygun olan ve kullananların birçok kişinin memnun kaldığı Tokalon Güneş kremi hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtını sizlerle paylaşıyoruz. Tokalon Güneş kremi ne işe yarar? Tokalon Güneş kremi kullananlar memnun mu? tüm bu soruların yanıtı yazımızda.

Tokalon Güneş kremi; Swiss kozmetik markası tarafından üretilen bir güneş kremidir.  Pek çok online eczanenin yanı sıra semtinizdeki eczanenizde de bulabileceğiniz kaliteli bir güneş bakım üründür. 150 ml’lik tüplerde satışa sunulan ürün, özellikle hassas bir cilt yapısına sahip olan bayanların son yıllarda severek kullandığı favori güneş kremleri arasında yer alır. SPF 15, SPF 30, SPF 50 vb. farklı derecelerde cilt koruma özelliğine sahip olan güneş kremleri içerisinde en başarılı ürünlerden biri olarak bilinen Tokalon güneş kremi; Yüksek oranda SPF içeriyor. Tokalon güneş kremi hiç bir paraben içermediği için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

TOKALON KREM NASIL KULLANILIR

TOKALON KREM NASIL KULLANILIR

TOKALON GÜNEŞ KREMİ KULLANIM ALANLARI

  • - Zararlı güneş ışınlarının yanı sıra en aşırı olan zararlı güneş ışını olan UVB ışınlarına karşı da yüksek bir koruma faktörü içeren Tokalon güneş kremini yağlı ciltlerin kullanabildiği gibi karma ve kuru ciltliler de rahatla kullanabilir.
  • - Zararlı güneş ışınlarına uzun süre maruz kalan ciltteki kızarıklık kabarcıklara karşı adeta kalkan olarak tüm bu sorunların yaşanmasının önüne geçiyor.

TOKALON GÜNEŞ KREMİ NASIL KULLANILIR?

Bu kremi az bir miktarda tüm cildinize yedirmelisiniz. Tıpkı diğer güneş kremlerinin kullanımında olduğu gibi Tokalon güneş kremini de dışarı çıkmadan en az 30 dakika öncesinde cildinize sürebilirsiniz.

Denize girmeden önce ya da denizden çıktıktan hemen sonra da bu ürünü kullanabilirsiniz.

Tokalon güneş kremi

Tokalon güneş kremi

TOKALON GÜNEŞ KREMİ FİYATI

Uygun fiyatlı ürünler arasında son derece başarılı olan bu ürün, en eski güneş kremi markaları arasında bulunur. Ürünü ortalama 189 TL gibi oldukça ekonomik bir fiyata satın alabilirsiniz. 

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 5

Ela 1 yıl önce

Ürüne kötü diyenler demekki, kendi ciltlerine göre almamışlar, ürün hassas ciltler için demek kendileri hassas ciltli değil üstelik kremi sürünce 3 saatte bir yenilenmeli. Benim görüşüm ise fiyatı gayet uygun ben aldım kullanıyorum hem cildimi beyazlatiyor hiç de yanık olmuyor 3 saate bir sürüyorum ben fiyatına göre çok iyi bir krem

Toplam 1 beğeni

Mehmet 2 yıl önce

Kesinlikle kullanmayın kırmızı biber gibi olduk çok kötü

Toplam 1 beğeni

sedat 3 yıl önce

Zigavus güneş kremleri çok iyi beyaz tenli olamam rağmen kızarma ve sızı olmadı oğlum içinde çocuk olanını kullanıyorum gayet memnunuz marka olarak tavsiye ederiz

Emre 3 yıl önce

Bugün eşimle kullandık ve ikimizde şu an domates gibi yandık. Kesinlikle almayın

Toplam 2 beğeni

Zeynp 3 yıl önce

Tokalon boşuna alip kullanmayin cok boş bir urun hicbir faydasi yok kendim kullanmiş biri olarak diyorum

Toplam 4 beğeni