Cildinizdeki yıllardır geçmeyen yaralara, ameliyat izlerine hatta en hasarlı dikiş izlerinize bile çözüm olacak bir kremi sizlerle tanıştırıyoruz. Contractubex krem son günlerin en çok konuşulan ürünleri arasında olmakla beraber kullanan birçok sorunlarına çare oluyor. Yara, sivilce izlerini geçirecek olan Contractubex krem nasıl kullanılır? bu haberimizin detaylarında kolayca bulabilirsiniz.

Contractubex krem; Vücutta yıllardır iyileşmeyen yara izler ya da ameliyat sonrası kalan dikiş izleri, kalıcı hasar bırakan yanıklar, koparılmış sivilce izleri gibi kolay kolay geçmeyen izleri kısa sürede geçiren aynı zamanda yalnızca eczanelerde satılan medikal bir kremdir. Cildin veya vücudun dış yüzeyinde bulunan kusurları gidermede oldukça başarılı olan Contractubex jel, var olan bu kusurları kolayca ortadan kaldırılabilir. Özellikle ameliyat sonrasında oluşan kalıcı izleri ya da ağır yaralanmanın etkisi olan vücuttaki izleri gideren bu jel, hamilelerin korkulu rüyası olan çatlakları da mucize bir şekilde ortadan kaldırıyor. Sayısız faydasıyla günümüzde popüler hale gelen bu jel krem aynı zamanda derinleşmiş akne izleri, kaşıma sebebi ile oluşan ciltte belirgin izleri hatta ameliyat ile alınmış benlerden kalan izleri yok etmesi gibi faydaları da bulunmaktadır.

Etken maddesi Extractum Cepea, Allantıin ve Heparin sayesinde bulunan yaraların ve ölü dokunun yenilenmesi iyileşmesini kısa bir sürede sağlanıyor. Contractubex jeli genellikle hamilelik döneminde aşırı kilo alan kadınlar sonrasında kilo vermesi nedeniyle vücudun belirli bölgelerinde çatlaklar için kullanılması öneriliyor. Harika sonuçlar verdiği görülmüştür.

Contractubex krem ne işe ayrar

Yıllar önce olan bir kaza, ameliyat yada eskilerden kalmış bir yanık izi Contractubex jel ile geçebilir. Burada bilmeniz gereken önemli husus ise yara izi ne kadar eski ise iyileşme süreci de buna bağlı olarak uzamaktadır. Düzenli kullanarak kesin sonuç almanız mümkündür.

Sivilce izleri içinde etkili sonuçlar alabileceğiniz Contractubex jel ile ergenlik dönemimde oluşan sivilcelerin yok edilmesinde hatta geçse bile sivilcelerin yerine gelen çukurlukların, izlerin yok edilmesinde Contractubex Jel’i kullanarak olumlu sonuçlar almanız mümkündür.

CONTRACTUBEX KREM NASIL KULLANILIR?

Deri üzerinde bulunan yara, yanık, kesik, çatlak, çizik, ameliyat izler ve buna benzer izlerin üzerine sürülür ve hafif masaj yapılarak sorunlu bölgeye uygulanır. İlacın etkisinin ortaya çıkması için gün içerisinde an az 2 yada doktorunuzun tavsiyesi ile önerdiği sıklıkta kullanılır. Contractubex krem mümkün oldukça sorunlu bölgeye parmaklarınız yardımı ile ovalar şekilde sürünüz. 

  • Sivilce izleri için ise; Eğer doktor tavsiyesi üzerine kullanılacaksa Contractubex’i gün içerisinde 4 defa sorunlu olan bölgeye uygulanması ve aynı şekilde bir miktar jelin sorunlu bölgeye yedirilmeden tabaka kalacak şekilde bırakılması gerekmektedir.

İLİŞKİLİ HABEREn etkili yara izi kremi! Yara izlerini gideren eczanedeki kremler neler 2021

ameliyat izlerini gideren kemler

Eğer doktor tavsiyesi üzerine kullanılacaksa Contractubex’i gün içerisinde 4 defa sorunlu olan bölgeye uygulanması ve aynı şekilde bir miktar jelin sorunlu bölgeye yedirilmeden tabaka kalacak şekilde bırakılması gerekmektedir.

CONTRACTUBEX KREM FİYATI

Contractubex krem Eczanelerden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Bu kremi kullanmaya karar verdiğinizde mutlaka doktorunuza danışınız. Eczane Perakende Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 145.67 TL.

İLİŞKİLİ HABER

Sonbaharda ev temizliği nasıl yapılır? Sonbaharda ev temizliği yapmanın püf noktaları...

İLİŞKİLİ HABER

2021 yılında en çok tercih edile burma bilezik modelleri! Burma bilezik fiyatları

İLİŞKİLİ HABER

Bilim insanları tarafından kabul edilen doğal en güçlü ağrı kesiciler

BİR YORUM YAPIN 403

Hülya Solak 2 gün önce

Faydasını görmedim ,yara izlerini daha cok belirgin hale getirdi

Derya 2 hafta önce

Tamamen geçirmesi imkansız, zaten hiçbir ürün tamamen yok etmez izleri, biraz daha yaranın geçmesini acının azalmasını sağlar, üzerinden uzun yıllar geçmiş izleri ancak estetik operasyonlar yok eder.

Ayten 3 hafta önce

Ben bu kremi aylarca kullandım faydasını gördüm ama dikiş izim kahverengi şekilde kaldı, artık bundan daha fazla şekilde ileri gidemeyeceğini düşündüm ve kantaron yağı kullanmaya başladım fırsat buldukça kullanıyorum bir aydır hergün sürüyorum kahverengi izim şuan pembemsi oldu

Toplam 4 beğeni

Zümrüt 1 ay önce

Kızımın çenesine düşme sonucu dikiş atıldı. Bu amaçla aldım. Henüz kullanmaya başlamadık. İnşallah işe yarar. Dikiş izlerini yok eder.

Canan 1 ay önce

Bence Lamiderm çok daha etkili ve bitkisel bir krem açık yara ya da kullanılması bünedeniyle ameliyat olduğum gün kullanıyorum sonuç çok etkili •ameliyat olacaklara öneririm

Yorumların Tümünü Okuyun