Fastjel krem ne işe yarar? Fastjel krem nasıl kullanılır? Fastjel krem fiyatı 2022

Eczanede satılan bir kremin daha incelemesiyle karşınızdayız. Bugünkü hazırladığımız yazı Fastjel Jel ne işe yarar ve Fastjel Jel nasıl kullanılır? sorularını yanıtlıyoruz. Sadece eczanelerde satılan Fastjel Jel krem hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bir İtalyan ilaç firması Menarini tarafından üretilen Fastjel Kremin etken maddesi Ketoprofen‘dir. Uzmanların genellikle vücutta iltihaba ve ağrıya sebep olan rahatsızlıklarda reçete ettiği Fastjel krem, Bel ağrısı; kazaların ve spor yaralanmalarının neden olduğu burkulma, incinme ve ezilme  dolayısıyla oluşan ağrı, şişme ve iltihabi durumlarda mucizevi bir etki sağlıyor. İşlev bozukluğuna yol açan eklem hastalıkları; toplar damar iltihabi durumları; kas ve iskelet sisteminde oluşan ağrı ve şişliğe neden olan durumlarda eczanelerden alabileceğiniz bu ilaç, ateş düşürücü özelliği de vardır. Kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız gereken bu kremin içerisinde yer alan etken maddesine karşı alerjiniz var ise ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir.

Stilex krem ne için kullanılır? Stilex krem nasıl kullanılır? Stilex krem fiyatıİLİŞKİLİ HABERStilex krem ne için kullanılır? Stilex krem nasıl kullanılır? Stilex krem fiyatı

50 gramlık tüplerde satılan Fastjelin içerisinde 940 karbomer, trietanolamin, neroli esansları, etil alkol, lavanta ve saf su içermektedir. Steroid olmayan yani kortizon içermeyen ödem giderici olarak da bilinen bir diğer özelliğidir. 

Eumovate krem ne işe yarar? Eumovate krem nasıl kullanılır? Eumovate krem fiyatıİLİŞKİLİ HABEREumovate krem ne işe yarar? Eumovate krem nasıl kullanılır? Eumovate krem fiyatı

FASTJEL NASIL KULLANILIR?

Öncelikle bu kremi kullanmadan önce doktorunuz nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Bunun dışında kullanacaksanız, ilacı tedavi edilecek bölgeye yeterli miktarda sıkıp, hafif hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

Jeli sürdükten sonra  en az bir saat banyo veya duş yapmayınız.

Arnica krem ne işe yarar? Arnica krem nasıl kullanım kılavuzu! Arnica kremin fiyatıİLİŞKİLİ HABERArnica krem ne işe yarar? Arnica krem nasıl kullanım kılavuzu! Arnica kremin fiyatı

FASTJEL FİYATI NEDİR?

FASTJEL, 50 g jel içeren ambalajlar halinde kullanıma sunulmuştur. 2022 yılında fiyatı 22,73 ​ TL​'dir.

FASTJEL YAN ETKİLERİ

  • Tedaviniz süresince bu ilaçla birlikte, güneş koruyucuları ve losyonları, böcek kovucular ve diğer cilt ürünlerini kullanmayınız.
  • Bu kremi 14 yaşının altında küçüklerde kullanmayınız.
  • Enfeksiyonlu, egzamalı, açık yaralı, kabartı ve isilik oluşmuş cilt bölgesi ve  yanık cilt bölgelerinde kullanmayınız. 

BİR YORUM YAPIN 4

Tansel 5 gün önce

Bi melhemden hiç memnun kalmadım aksine ağrılarım cogaldi

Fazilet 3 ay önce

Bu fastjel kremi neye fayda olur

Toplam 2 beğeni

ihsan mercik 1 yıl önce

Fastjel cok iyi bir tedavi ilaci doktorum yazdi dizlerimde agri vardi kullandim kesildi.

Toplam 6 beğeni

Ihsan mercik 1 yıl önce

Fastjel cok iyi bir tedavi ilaci doktorum yazdi dizlerimde agri vardi kullandim kesildi.

Toplam 10 beğeni