Fastjel krem ne işe yarar? Fastjel krem nasıl kullanılır? Fastjel krem fiyatı 2024

Eczanede satılan bir kremin daha incelemesiyle karşınızdayız. Bugünkü hazırladığımız yazı Fastjel Jel ne işe yarar ve Fastjel Jel nasıl kullanılır? sorularını yanıtlıyoruz. Sadece eczanelerde satılan Fastjel Jel krem hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bir İtalyan ilaç firması Menarini tarafından üretilen Fastjel Kremin etken maddesi Ketoprofen‘dir. Uzmanların genellikle vücutta iltihaba ve ağrıya sebep olan rahatsızlıklarda reçete ettiği Fastjel krem, Bel ağrısı; kazaların ve spor yaralanmalarının neden olduğu burkulma, incinme ve ezilme  dolayısıyla oluşan ağrı, şişme ve iltihabi durumlarda mucizevi bir etki sağlıyor. İşlev bozukluğuna yol açan eklem hastalıkları; toplar damar iltihabi durumları; kas ve iskelet sisteminde oluşan ağrı ve şişliğe neden olan durumlarda eczanelerden alabileceğiniz bu ilaç, ateş düşürücü özelliği de vardır. Kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız gereken bu kremin içerisinde yer alan etken maddesine karşı alerjiniz var ise ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir.

Stilex krem ne için kullanılır? Stilex krem nasıl kullanılır? Stilex krem fiyatıİLİŞKİLİ HABERStilex krem ne için kullanılır? Stilex krem nasıl kullanılır? Stilex krem fiyatı

50 gramlık tüplerde satılan Fastjelin içerisinde 940 karbomer, trietanolamin, neroli esansları, etil alkol, lavanta ve saf su içermektedir. Steroid olmayan yani kortizon içermeyen ödem giderici olarak da bilinen bir diğer özelliğidir. 

Fastjel krem ne işe yarar?

Fastjel krem ne işe yarar?

Eumovate krem ne işe yarar? Eumovate krem nasıl kullanılır? Eumovate krem fiyatıİLİŞKİLİ HABEREumovate krem ne işe yarar? Eumovate krem nasıl kullanılır? Eumovate krem fiyatı

FASTJEL NASIL KULLANILIR?

Öncelikle bu kremi kullanmadan önce doktorunuz nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Bunun dışında kullanacaksanız, ilacı tedavi edilecek bölgeye yeterli miktarda sıkıp, hafif hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

Jeli sürdükten sonra  en az bir saat banyo veya duş yapmayınız.

FASTJEL NASIL KULLANILIR

FASTJEL NASIL KULLANILIR

Arnica krem ne işe yarar? Arnica krem nasıl kullanım kılavuzu! Arnica kremin fiyatıİLİŞKİLİ HABERArnica krem ne işe yarar? Arnica krem nasıl kullanım kılavuzu! Arnica kremin fiyatı

FASTJEL FİYATI NEDİR?

FASTJEL, 50 g jel içeren ambalajlar halinde kullanıma sunulmuştur. 2024 yılında fiyatı 87,60​ TL​'dir.

FASTJEL FİYATI

FASTJEL FİYATI

FASTJEL YAN ETKİLERİ

  • Tedaviniz süresince bu ilaçla birlikte, güneş koruyucuları ve losyonları, böcek kovucular ve diğer cilt ürünlerini kullanmayınız.
  • Bu kremi 14 yaşının altında küçüklerde kullanmayınız.
  • Enfeksiyonlu, egzamalı, açık yaralı, kabartı ve isilik oluşmuş cilt bölgesi ve  yanık cilt bölgelerinde kullanmayınız. 

Yasemin.com ailesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz... Kullandıktan sonra mutlaka yorum yapın!

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 7

Güler Saygın 2 ay önce

Açıklamanız çok aydınlatıcı oldu teşekkür ederim

Nurdan 6 ay önce

Fastjel ne için kullanilir

gönül 1 yıl önce

3 tane ağrı kesici içtim gün içinde fayda etmedi. bu kremi sürdüm boynuma üstünü de yün bir örtüyle sardım hemen ağrı kesildi şükür

Toplam 1 beğeni

Tansel 1 yıl önce

Bi melhemden hiç memnun kalmadım aksine ağrılarım cogaldi

Fazilet 1 yıl önce

Bu fastjel kremi neye fayda olur

Toplam 3 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun