Jetex Krem neye yarar ve cilde faydaları nelerdir? Jetex Krem fiyatı 2021

28 Nisan 2021, 09:08
Jetex Krem neye yarar ve cilde faydaları nelerdir? Jetex Krem fiyatı 2021

Cildin herhangi bir bölgesine ağda, lazer epilasyon ya da acılı işlemlerde acıyı ortadan kaldırmak için kullanılan Jetex krem son zamanlarda oldukça gündemde. Mutlaka bir uzman kontrolünde kullanılması gereken Jetex krem, neye yarar ve cilde faydaları nelerdir sorularının yanıtı haberimizde.

Etken Maddesi Lidokain ve Prilokain hidroklorür olan Jetex krem, hücre zarındaki sinirsel uyarıların oluşumunu ve iletimini engelleyerek bölgesel uyuşma sağlayan (lokal anestezik) bir ilaçtır. Yalnızca eczanelerde satışı olan bu krem, tıbbi işlemlerden önce cilde uygulanır. Bu ciltte ağrıyı durdurmaya yardımcı olur ancak yine de hafif bir baskı ve dokunuş hissetmeniz mümkündür. Cilt yüzeyinin kısa süreli uyuşmasını sağlayan Jetex krem, bacak ülserinde (temizlemeyi kolaylaştırmak için) ağrıyı gidermek; enjeksiyon ve diğer medikal prosedürler sırasında acıya karşı cildi uyuşturmak için kullanılır. Bu kremi kullanırken ağız, burun, kulak ve anüs içinde oluşan deri döküntüleri ve egzamaların üzerine kesinlikle uygulamamalısınız. Gebelik ve emzirme dönemlerinde doktorunuza danışmadan  kullanmayınız. Eğer anemi yani kansızlık hastalığınız varsa bu kremi doktor kontrolünde kullanmanız gereklidir. 

JETEX KREM NASIL KULLANILIR?

Doktorunuz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. Tedavi süresince mutlaka doktorunuzun direktiflerine uyunuz. Yanlış kullanım ve talimat dışı uygulamalar hastalığın seyrini olumsuz etkiler, sağlığınıza zarar verir.

JETEX KREMİN FİYATI 2021

Bu kremin  fiyatı 95.33 TL'dir.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar