En etkili cilt beyazlatıcı kremler! Eczanedeki cilt beyazlatıcı kremler neler 2023

Cildinizde güneşten dolayı ya da doğuştan etkilerle renk eşitsizlikleri meydana gelebilir. Oluşan bu durumu yok etmek için piyasada bulunan kremleri mutlaka değerlendirmeli ve araştırmalısınız. Bugünkü yazımızda en etkili cilt beyazlatıcı kremleri mercek altına aldık.

Güneşte oluşan lekeleri, ağda ve epilasyon sonucu vücutlarında yaşanan kararmalar kâbusa dönen kadınlar için müjdeli bir haberimiz var. Cilt renginin koyulaşması veya kararmasının bu saydıklarımız dışından birden fazla neden olabilir. Sigara, alkol, kozmetik ürünler, çevre kirliliği gibi işlemler cilt rengini koyulaştırabilir. Bu durumda yapmanı gereken düzenli cilt bakımı ve etkili bir krem kullanmaktır. Cilt rengini açmanın her zaman doğal yöntemlerinin kullanılmasını öneriyoruz. Diğer taraftan, bol su tüketmek, cildinizi yeterince nemli tutmak, düzenli beslenmek, düzenli spor yapılması cildin canlı ve sağlıklı kalmasını sağlar. Ara ten rengine ve esmer ten rengine sahip olan insanlarda beyaz ten rengine olan hayranlıkları yüzünden cilt beyazlatma yöntemlerine başvuruyorlar. Peki en etkili cilt beyazlatan kremler neler?

En iyi ve en etkili cildi soyan ve yenileyen eczanedeki kremler 2021İLİŞKİLİ HABEREn iyi ve en etkili cildi soyan ve yenileyen eczanedeki kremler 2021

EN ETKİLİ CİLT BEYAZLATICI KREMLER

  • ARAP KIZI KREMİ / 15,85: 

Arap kızı kremi,

Arap kızı kremi,

Yapılan tüm işlemlere rağmen cilt lekelerinden kurtulamayanlar için mucizevi etkiler sağlayan Arap kızı kremi, yan etkisi bulunmadığı için herkes tarafından gönül rahatlığıyla kullanılıyor. Cilde uygulandığı andan itibaren kılcal damarları uyararak hızlıca harekete geçiren bu krem hakkında merak edilenleri cevaplayacak bir içerik hazırladık.  Detaylar için tıklayabilirsiniz.

Arap kızı kremi nedir? Arap kızı kremi ne işe yarar? Arap kızı kremi nasıl kullanılır?İLİŞKİLİ HABERArap kızı kremi nedir? Arap kızı kremi ne işe yarar? Arap kızı kremi nasıl kullanılır?

 

  • REDİST CİLT BEYAZLATICI KREM / 63,90 TL

REDİST CİLT BEYAZLATICI KREM

REDİST CİLT BEYAZLATICI KREM

Ciltteki renk değişimlerini düzenleyip aydınlatan bu krem, güneş lekeleri, koyu cilt, koltuk altı ve genital bölge kararmaları, akne ve çil lekeleri gibi durumlar için çözüm sağlamaya çalışıyor. İçerisinde bulunan aktif maddeler melanin seviyesini düşürerek güneş ve yaşlanmadan kaynaklanan lekelerin giderilmesini sağlar. Cildinize ihtiyacı olan nemi sağlar. Cilt tonunu eşitlemeye yardımcıdır. Makyaj ürünü olmamasına rağmen, makyaj öncesi baz olarak kullanılabilir. 

  • FADE OUT KREM / 79,90 TL

FADE OUT KREM:

FADE OUT KREM:

Cilt lekelerini yok etmek için gece kremi daha çok tercih ediliyor. Melanin düzenleyici kremlerden birisidir ve lekelerin tonunu açarak cildin normal rengine yaklaştırma prensibi ile iyileştirme sağlar. Yağlı bir krem olan Fade Out kremi kullananlar genellikle ciltlerinin daha parlak bir forma kavuştuğunu söylüyorlar.

Yasemin.com ailesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz... Kullandıktan sonra mutlaka yorum yapın! 

Erkekler için yatak odası dekorasyonu nasıl yapılır? 2023 Erkek yatak odası dekorasyonu

İLİŞKİLİ HABER

Erkekler için yatak odası dekorasyonu nasıl yapılır? 2023 Erkek yatak odası dekorasyonu
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 2

Selma 3 ay önce

Redist krem hangi eczanede satiliyo

Emir 1 yıl önce

İyi