Rise Shine Maderise krem ne işe yarar? Maderise krem nasıl kullanılır?

Güzellik uzmanı Dilan Polat'ın piyasaya sürdüğü Maderise krem, cildi onarması ve nemlendirici etkisiyle kullananlar tarafından çok beğenildi. Peki Rise Shine Maderise krem ne işe yarar? Maderise krem nasıl kullanılır? Merak ettiğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Rise & Shine markasına ait olan Maderise krem içeriğindeki doğal bitki özleri ile cildinize yoğun bir bakım yapar. Centella Asiatica bitki özü kuruluktan kaynaklı hassasiyeti yatıştırmaya yardımcı olur. Derinlemesine nemlendirir. Cildin sağlıklı görünmesini sağlar. Yaşa bağlı çizgilerin oluşumunun önüne geçer. Kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca ciltteki renk düzensizliklerinin de oluşumunu engeller. Cildin daha taze ve canlı görünmesini sağlar. 

Bu krem içerisinde Centella Asiatica bitki özütü barındırmaktadır. Afrika, Asya ve Avustralya tropikal bölgelerinde bulunan bu bitki, çiçekli bitki ailesinde yer alan otsu bir canlıdır. Pasifik okyanusundaki adalara özgü olan bu krem özütünün kolajen üretimini desteklediği söylenebilecektir. Maderise krem içeriği bununla sınırlı olmayıp yulaf yağı, hindistan cevizi yağı, hyaluronik asitte barındırmaktadır.

Sudocrem nedir? Sudocrem ne işe yarar? Sudocrem cilde faydaları nelerdir?İLİŞKİLİ HABERSudocrem nedir? Sudocrem ne işe yarar? Sudocrem cilde faydaları nelerdir?

Rise & Shine markasına ait olan Maderise krem içeriği bakımından tatmin etse de, aynı markanın sabunu ile kullanıldığında cilt onarımını destekleyebilecektir. İstenirse yalnızca Maderise krem yahut Maderise krem+ sabun şeklinde de kullanımı mümkündür.

Madecassol krem ne işe yarar? Madecassol kremin kullanımı nasıl olur? Madecassol kremin fiyatıİLİŞKİLİ HABERMadecassol krem ne işe yarar? Madecassol kremin kullanımı nasıl olur? Madecassol kremin fiyatı

RİSE SHİNE MADERİSE KREM NASIL KULLANILIR?

Bir miktar ürünü alın. İhtiyaç duyulan bölgeye dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayın. Uyarılar: Harici kullanım içindir. Ürünü direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız ve aşırı sıcaktan koruyunuz. 

Maderise krem günde 1-2 kez kullanılabilirsiniz. 

MADERİSE KREM SİVİLCELİ CİLDE UYGULANIR MI?

Maderise krem sivilceler üzerinde de oldukça etkili bir üründür. Maderise krem içeriği sayesinde ciltte oluşum gösteren sivilceleri söndürecektir. 

RİSE SHİNE MADERİSE KREM FİYATI:

40 ml olan Maderise kremin fiyatı 79 TL olarak satışa sunuldu.

Cool lime nedir ve evde cool lime nasıl yapılır?

İLİŞKİLİ HABER

Cool lime nedir ve evde cool lime nasıl yapılır?
Aile dizisi Devin'in kıyafetlerinin markası ve fiyatları

İLİŞKİLİ HABER

Aile dizisi Devin'in kıyafetlerinin markası ve fiyatları

BİR YORUM YAPIN 0